Całonocny wybieg czy to dobry pomysł?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: Całonocny wybieg czy to dobry pomysł?

Post autor: Sabathani »

Ja osobiście nie zdecydowałabym się na całonocny wybieg, chyba, że akurat bym nie spała ;p ze szczurami jest trochę, jak z dziećmi. Można je na chwile zostawić same, ale mimo to trzeba doglądać. U mnie akurat w pokoju gdzie mają klatkę i wybieg jest wiele zakamarków, gdzie jeśli na chama się wcisną, to utkną. Dlatego musze pilnować :p nie wspominając o tym, że ostatnio stały się bardzo "głodne wiedzy" (dosłownie :D) i wspinają się po klatce na półki z książkami, przy okazji trochę je zjadając :p

Wszystko zależy od tego, tak naprawdę, jak jest przygotowany wybieg. Bo jeżeli właściciel wie na 100℅, że pozostawienie ich samych sobie nie wyrządzi żadnych szkód, na życiu, zdrowiu, czy wyposarzeniu pomieszczenia, to może zafundować im taką całonocną zabawę :-)
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Natka9696
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 02, 2015 11:17 am

Re: Całonocny wybieg czy to dobry pomysł?

Post autor: Natka9696 »

Moi chłopcy biegają swobodnie po całym mieszkaniu (wszystko elegancko zabezpieczone), jednak nocne harce odpadają, bo gnojki zwyczajnie mi nie dają spać, potrafią łapkami mi otwierać usta, lizać po twarzy, a skoki na głowę to już normalka :D Jeśli komuś nie przeszkadzają nocne zaczepki to spoko pomysł :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”