Szczur Na Ramieniu...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: ania85 »

hmm, wiesz ja mam raczej krótkie włosy - takie na 10cm mniej więcej ;)
więc ciężko stwierdzić :P
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: maua_czarna »

Myszka zaczynala od podrozy po rekawach,plecach,az sama weszla na ramie.kiedy spaceruje z nia nie siedzi tam zbyt dlugo,bo od razu znajduje sobie zabawe(gryzienie mi wlosow np :lol: :roll: )i ja sama z nia nie wytrzymuje :oops: :lol:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
OlaA
Posty: 536
Rejestracja: ndz lip 18, 2004 4:25 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: OlaA »

Pola lubi siedziec zwlaszcza na prawym ramieniu, a o rekawach nic nie moge powiedziec
bo jest za cieplo na bluzy :lol:
Pisalam to juz w innym poscie, ale wlasnie Pola nie lubi , jak siedzi na ramieniu,
jak pisze na klawiaturze bo wtedy ja sie trzepie i ona przy tym tez.
Teraz tez siedzi ze mna i zjada mi wloay :lol: ale w jej wydaniu jest to calkiem przyjemne :P
Pozdrawiamy
OlaA + Pola (ur. 23.06.2004r - data umowna):D
Guest

Mój poprostu to kocha :D

Post autor: Guest »

Mój scOOrek kocha siedzieć mi na ramieniu. Siada sobie wygodnie i zaczyna mnie myć. :D To jest naprawde baaaardzo przyjemne. Nie musiałam go uczyć tego, żeby siadał na ramienu. Sam zaczą tam wchodzić i ciężko jest go z tamtąd ściągnąć ;p
OlaA
Posty: 536
Rejestracja: ndz lip 18, 2004 4:25 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: OlaA »

Sluchajcie, czy mozna ze szczurkiem wychadzic w bardzo cieple dni. Np. teraz jest 18.00 ale slonce dalej prazy.
Nie bedzie jej za cieplo?
Pozdrawiamy
OlaA + Pola (ur. 23.06.2004r - data umowna):D
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: jokada »

ja chodze ze szczurami w wtedy kiedy moge załozyć na siebie dwie warstwy (koszulka + cieniuteńka bluza z kapturem)
jezeli ja się zaczynam gotować, to one pewnikiem też :roll:

czasem wychodze wieczorami kiedy robi sie już troszke chłodniej
sara
Posty: 51
Rejestracja: ndz maja 30, 2004 6:24 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: sara »

ja zawsze myslalam ze weena nie lubi podrozowac na ramieniu, bo w czasie gdy luna spala na ramieniu, kapturze lub w rekawie weena wolala buszowac po okolicy:) ale gdy kiedys z przyzwyczajenia po lunie wzielam ja na wycieczke do kolezanki zachowywala sie fantastycznie:) wczesniej jak probowalam z nia jezdzic autobusem wchodzila na wszystkie starsze panie (ma do nich slabosc;) a tu tak spokojnie.... u kolezanki byla tez b grzeczna, spala sobie na stole pod kwiatkiem, "ukradla" kilka chusteczek jednorazowych i na nich zasnela... zdziwilam sie :)
mysle ze warto probowac, ogonki tez maja swoje okresy dojrzewania :wink:
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: mrylka »

I co te starsze panie na to ;) ?
moja Miszka lubi mi wyglądac spod ubrania :P wystawia pyszczek i niucha. Na ramieniu nie za bardzo lubi siedzieć lepiej w rękawie...
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: myszka »

Ja noszę swoje szczurki na ramieniu tylko kiedy wynoszę je na spacerek.
Co prawda siedzą na miejscu dośc grzecznie, ale laem jest to dość kłopotliwe dla mnie...pazurki ;)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: moni »

Dla mnie pazury są największą przeszkodą w noszeniu szczura na ramieniu.
Po godzinie spaceru szyję i ramiona mam tak podrapane i zaczerwienione,że na dłuższy czas odechciewa mi się wychodzenia na spacer ze szczurem.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: sauatka »

Lala lubi siedziec na ramieniu ale tylko na "spacerze" po domu i korytarzu (kiedy ide z niom na polko). Na podworku wogole nie chce siedziec na ramieniu, gdy mialam dluzsze wlosy zawsze na ramieniu siedziala, a teraz caly czas w rekawie albo bod bluza lub w kieszeni :) aKaya wogole, nie ma mowy zeby 5 sekund wytrzymala na ramieniu :)

a z pazurkami nie mam problemu bo Lola caly czas siedzi i sie nie rusza, albo po glowie chodzi :D
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Mada »

Jedynym szczurasem, który lubił siedzieć na ramieniu była Dziuba. Godzinami spała w kapturze. Bywała ze mną na wykładach i raz byłyśmy nawet w kinie. Zawsze była przy mnie. Jeszcze Kreciu lubi przesiadywać w kapturze bo czuje się bezpiecznie. Beza i Kruffka nie były tego nauczone i jak raz je zabrałam to bluza nadawała się tylko do prania :)
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Effka
Posty: 352
Rejestracja: śr sie 04, 2004 11:32 am

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Effka »

Noja uwielbia chodzic ze mna na ramieniu :)) co mnie bardzo cieszy nieraz wiedruje ze mna po claym domq nawet ostatnio nauczyla sie pisac na klawieturze nie wiem za badrdzo co chce napisac al episez ;))) hehehh
"Nie istnieje droga na skroty do miejsca,
do ktorego dojsc warto"
GG: 7785541
MMansonka
Posty: 20
Rejestracja: pn paź 11, 2004 3:28 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: MMansonka »

moja szczurka sama pewnego razu weszła na ramie i zawsze jak ją biore to sobie włazi,złazi - według wlasnych potrzeb :)
''Take You heatred out of mine
make you victim my head
you never ever belived in me
I am your tourniquet '' - Marilyn Manson 'Tourniquet'


tainted-love.blog.pl
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: myszka »

moje tak średnio lubią siedzieć na ramieniu... bardzie podoba im się pod bluzą, lub na mojej ręce :) ostatnio afercia usnęła mi na rękach... słodka :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”