[Sylwester] huki, hałas. Jak to zniosą moje szczurki?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kasiulka
Posty: 24
Rejestracja: pt gru 29, 2006 3:22 pm

Sylwester?

Post autor: kasiulka »

[quote="Ewqa"]jedynie Cleo okropnie wystraszona siedziała w kąciku. Nie można jej było uspokoić, ani wyjąć z klatki żeby wsadzić w rękaw bluzy, straszna[/quote]

widze ze nie jestem zama z tym problemem ale na szczescie moj marfuś juz siedzial w rekawie mojej bluzy
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Sylwester?

Post autor: Fusher123 »

wczoraj nie widac było po Tequilli żeby sie bała ale dzisiaj widze że ma troche porfiryny na nosku i oczkach czyli widocznie była wczoraj przestraszona i zestresowana strzelaniem oraz nowymi osobami w domu (znajomi rodziców).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Sylwester?

Post autor: Elly »

A ja nie wiem jak u mnie bylo. Nie bylam w domu, ale z tego co mama mi mowila, szczuraki chyba za bardzo sie nie przejely tym, że coś sie dzieje ;] Poprosilam mame jedynie, zeby je poobserwowala i wlączyla telewizor, zeby troche to strzelanie zagluszyc :)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Sylwester?

Post autor: L. »

Ja równiez w domku nie byłam na sylwka ale słyszałam ze Yuki cała drżała. Moja siorka, która w domu została wzieła ją w jej moją ulubioną koszule i głaskała.
I tak z godzine było. Potem dostała wody i jedzenia to podoba sie zuciła az uszka trzęsły ^^
Ale jak wróciłam czyli koło 10 na nastepny dzien to mała latała, skakała i wszystko oka :) wiec pewno stres chwilowy.

Lecz przed sylwkiem jak były pojedyńcze wybuchy mała w ogole nie reagowała.

A moja śp.Sami to w ogóle na wystrzały nie reagowała ;d
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sylwester?

Post autor: Amusia »

a moje sie strasznie denerwowaly wtulily sie w siebie i piskaly sobie w kacie ale moja mama je troche uspokoila
Hodowla myszy rasowych EZRA http://www.ezra.prv.pl
rroobal
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 22, 2012 9:16 am

Re: [Sylwester] huki, hałas. Jak to zniosą moje szczurki?

Post autor: rroobal »

W zeszłym roku u mnie było inaczej. Mój ogonek siedział mi na ramieniu i razem oglądaliśmy fajerwerki :)
Ze mną: Pablo
Za TM: Chrupek, Olaf, Puszek, Skoczek, Tomi, Jerry, Kliper
Awatar użytkownika
havoria
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 07, 2012 3:33 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: [Sylwester] huki, hałas. Jak to zniosą moje szczurki?

Post autor: havoria »

Moje jak nigdy zamiast w tunelu to wywaliły się w hamaku i spały. Nie widzę, żeby się bały, za to mój wielki, prawie 50 kg pies siedzi pod biurkiem. Mógłby brać przykład z tych małych stworzonek. :P
Havoriowe kluchy ♥
Ze mną: Calico, Francis, Liliana, warciakowy Alex
Za TM: Psota, Pippi, Felicja, Helena, Bonny, Kidd, Mary (*)

Żaden szczur nie przychodzi na świat samotnie, niech więc żaden sam nie umiera.
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Sylwester] huki, hałas. Jak to zniosą moje szczurki?

Post autor: Megi_82 »

U mnie chyba tez było spokojnie - mój mąż wróciła z pracy pół godziny po północy i mówi, że dziewczyny zachowywały się zwyczajnie. Strasznie się stresowałam, jak zareagują, ale w sumie wcześniej na pojedyncze wystrzały też nie reagowały, spały sobie spokojnie w swoich kątach :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [Sylwester] huki, hałas. Jak to zniosą moje szczurki?

Post autor: katkanna »

U moich panów olew totalny wobec huków sylwestrowych. Ale nie reagują też na strzały i huki w TV, kiedy leci film, to chyba dla nich zbyt odległe dźwięki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”