Dziwne upodobania smakowe-świeczki,kremy itp

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

Pożeracz chusteczek

Post autor: gryzaj »

moj pies regularnie wyzera mi chusteczki ze smietnika (wlasnie te obsmarkane)
je je wrecz tonami i nic mu nie jest :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Pożeracz chusteczek

Post autor: WildMoon »

gryzaj: to jak widac macie ogromne zapotrzebowanie na chusteczki higeniczne lub potworny katar :lol:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

Pożeracz chusteczek

Post autor: gryzaj »

tak wlasnie jest - nie ma jak alergia i inne takie :/
z reszta musze sie przyznac, ze przerzucilismy sie na mieciutki papier toaletowy, ale podejrzewam, ze sklad jest mniej wiecej ten sam
aha no i pies to jamnik
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Pożeracz chusteczek

Post autor: WildMoon »

Oj to bardzo przepraszam i wspolczuje. Poczatkowo zabrzmialo to tak, jakbys ciut przesadzal :)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Pożeracz chusteczek

Post autor: Mimysia »

Mima na zwykłe chusteczki nie zwraca uwagi ale obsmarkane szybko zajmują jej uwagę :twisted:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Lolek_2110
Posty: 102
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 7:57 am

Pożeracz chusteczek

Post autor: Lolek_2110 »

WildMoon, Sory ale nie wiedzialem dlaczego moze zaszkodzic ale wiem ze czasem moze. Bo chusteczki nie sa do jedzenia
Kira (16.08.05)
Roxi (16.08.05)
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

Pożeracz chusteczek

Post autor: gryzaj »

[quote="WildMoon"]Oj to bardzo przepraszam i wspolczuje. Poczatkowo zabrzmialo to tak, jakbys ciut przesadzal :)[/quote]


ihihi przesz sama wiesz, ze nie ma za co - nawet nie sadzilam, ze to miala byc jakas aronia :]

no a poza tym to przesadzalA ihihihihih :drunken:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

*^___^*

Post autor: Maugosia »

Myślalam, że tylko moje szczury maja taka 'anomalie'...ale widać ze nie : PPP. Chusteczki staja sie wtedy podziurawione jak sitko z duzymi okami :scratch: hmm jesli szczurki wyjadły...wiecie, no to co bylo w tych miejscach gdzie powstały dziury, to chusteczke mozna uzyc drugi raz ; DD (żart)
Obrazek
Obrazek
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Pożeracz chusteczek

Post autor: Chesti »

[quote="Kaka"]u mnie jest to samo, Wacek uwielbia jeść Chusteczki hignieniczne a sczególnie te obsmarkane :roll:[/quote]

hehe Kaka, Wacek i Bakuś sa do siebie podobne z wygladu wiec upodobania tez miaja podobne ;)

Dla Bakusia nie wazne jest czy chusteczki sa czyste czy obsmarkane :roll: on poprostu kazda chusteczke stara sie ukrasc, a jak juz mu sie uda to ucieka i piszczy z zadowolenia :) Zeby nie bylo mu smutno to zrobilam mu zabawke... do chusteczki przywiazalam sznurek i moj ogoniasty ma na co polowac... hehe a jaki jest z tego zadowolony 8)
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Pożeracz chusteczek

Post autor: falka »

Hmmmm smarki rządzą :P. Ale jak wytrę chusteczką obsikane biurko to też robi się smaczna i zostaje podziurkowana :P.
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

Zjada plastik.

Post autor: Cobra »

Upomnijcie mnie jak bylo, aqle ja nie widze.
No wiec tak, moj szczur ostatnio zjadl dosc duzo plastikowych rzeczy, wszystko polecialo do zeladeczka. Czy to mu zaszkodzi? A jakie sa inne zajadliwe, szkodliwe substancje?
Ostatnio zmieniony ndz paź 15, 2006 8:17 am przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Zjada plastik.

Post autor: Kaka »

Powiem Ci tak. Po pierwsze musisz pilnować aby sie wystrzegał tego typu smakołyków :wink: Po drugie : jak moje szatkowały karmidełko to nic im sie nie stało, ale powiem Ci szczerze to nie wiem jakie są substancje w plastiku ;]
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

Zjada plastik.

Post autor: Cobra »

moj ma to samo, odgryzl pojnik i bawil sie rurka, szczescie ze nie mial az tak na full wtedy wody. Tak sie uparl na ten plastik, nie wiem mi na przyklad cos bez smaku nie smakuje, ale z drugiej strony ja nie scieram specjalnie zebow. Dobrze ze ten pklastik jes "nieszkodliwy" bo on chyba stanowi 30% diety mojego pupila...
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Zjada plastik.

Post autor: Kaka »

:D :D ach te szczurasy
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Zjada plastik.

Post autor: WildMoon »

Prawda jest taka, ze plastik wydziela zapach ktory jest wrecz kuszacy dla szczurow i dlatego lubia go tak namietnie obgryzac. Moze to nie sprawka samego plastiku, ale w nim zawartych zmiekczaczy - dlatego plastik jest czesto miekki, elastyczny. Powloka kabli zawiera cale mnostwo zmiekczaczy - ergo: czym elastyczniejszy plastik, tym wiecej w nim zmiekczaczy ;) No i teraz juz chyba wiadomo, czemu nasze szczurasy tak czesto czepiaja sie kabelkow :D Na dodatek taki mieciuski kabelek to jak ciasteczko z kremem, W-Zetka w postaci kabelka, mniaaam! Nic tylko szamac :P

P.S. Jesli sie pomylilam w mojej wypowiedzi, to prosze jakiegos chemika o poprawienie.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”