Zachowania kopulacyjne, krycie

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Symulowane stosunki płciowe...

Post autor: IHime »

Tak, to zupełnie normalne i tak, ten "na górze" próbuje dominować. 3miesięczne ogonki to już zdecydowanie nie dzieciaczki, a raczej młodziki. Jeszcze rosną, ale są dojrzałe płciowo.
Kasieczka
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 06, 2011 12:56 pm

Re: Symulowane stosunki płciowe...

Post autor: Kasieczka »

Fakt - trudno mi się przestawić w liczeniu na szczurze żywoty - matko, mam w domu dwóch nastolatków ?!
Więc dopóki chłopcy nie będą się w tych zabawach krzywdzili (typu gryzienie do krwi) to mam nie ingerować? :)
za TM: Maya [*] Lady [*] Mrówcia [*][/size][/i][/color]
przy mnie: Aston i Martin - moi kochankowie - dumbole <:
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Symulowane stosunki płciowe...

Post autor: mini »

Nie ingerować ;) Muszą sobie sami wszystko ustalać, kiedy to konieczne :)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Symulowane stosunki płciowe...

Post autor: `naatka »

moje samiczki tez tak robią .. a mają już 8 msc.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Ylimazisan
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 28, 2011 12:19 pm

Bzykanko

Post autor: Ylimazisan »

Witam, mam 2 samiczki, sa ze mna od 2 miesiecy i caly czas gdy sie bawia ( jedna goni druga ) zawsze tylko jedna bzyka druga :D dodam jeszcze ze ta bzykana wygina cialo w postawe lezaca i trzesie uszami, gdy ja zajde ja od tylu reka robi tak samo, czy to jest normalne ?
Awatar użytkownika
odludka
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 25, 2009 5:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Bzykanko

Post autor: odludka »

To normalne, samiczki maja rujkę i zdarza się, że wtedy kopulują między sobą. Ja swoje drapie po zadkach.. ;D
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Bzykanko

Post autor: KITEgirl »

gdybyś choć trochę poszukał to wiedziałbyś że to normalne
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... ja#p762377
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... ja#p666197
::) szukajka nie gryzie
Ylimazisan
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 28, 2011 12:19 pm

Re: Bzykanko

Post autor: Ylimazisan »

"gdybyś choć trochę poszukał to wiedziałbyś że to normalne" wystarczylo podac strony... , a w roznych stronach o szczurach nie pisalo o tym, ale i tak dzieki za info :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Bzykanko

Post autor: KITEgirl »

od tego jest forum a nie jakieś strony. ludzie często prowadzą blogi na ten temat w w większości są tam informacje wyssane z palca. wystarczy poczytać, u nas jest masa info
ammy88
Posty: 396
Rejestracja: pn lis 29, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa / ZST

Re: Bzykanko

Post autor: ammy88 »

ja za to często mam gay-party w klatce u moich chłopaków ;) jeden dosiada drugiego i ten dosiadany zamiera w bezruchu i strasznie piszczy ;)
moje małe faceciki: Rico&Mieciu&Toffie&Heniutek
W szczurzym niebie Rayo&Alvaro&Koksik-Gacuś&Felix
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=29187
Ylimazisan
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 28, 2011 12:19 pm

Re: Bzykanko

Post autor: Ylimazisan »

KITEgirl, jak sama mowisz jest masa info i trudno cos znalesc, dlatego wstawilem tutaj to zapytanie, a Ty mi piszesz trzeba bylo poszukac.. nc. ammy wlasnie moja ta bzykana tez tak piszczy ;d
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Bzykanko

Post autor: Afera »

Ja też mam w klatce niezły meksyk jak samice mają ruję... mam w stadzie dwóch kastratów, którzy szaleją z radości jak panny rujkują. "Bzykanie" jest normalną rzeczą u szczurów... ;) Często poprzez to ustalają sobie hierarchę w stadzie.
9 duszyczek za TM [*]
Bejkrools
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 30, 2010 10:58 pm

Samiczka kryje samiczkę + rana

Post autor: Bejkrools »

Witam, mam problem z moimi dwiema samiczkami (na 100% to samiczki). Gucia ma około 10 m-cy, Maleństwo ma 6 m-cy. Pochodzą prawdopodobnie z tego samego sklepu. Maleństwo przerosło już Gucię i jest jakby masywniejsza, cięższa. Nie widziałem jednoznacznej dominacji w tym mini-stadzie gdyż do bójek nie dochodzi, ale najczęściej to maleństwo leży na plecach jak się bawią. Jest natomiast jedna rzecz, która mnie niepokoi - Maleństwo bardzo często zachodzi Gucię od tyłu, wskakuje jej na plecy i odnoszę wrażenie, jakby ją pokrywała. Ma to miejsce codziennie w różnych porach dnia. Na domiar złego dzisiaj rano zobaczyłem dziwną ranę na szyi Guci, w miejscu w którym przeważnie Maleństwo ma ryjek podczas ich "zabawy". Czy to normalne? W jaki sposób reagować?
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Samiczka kryje samiczkę + rana

Post autor: zyberka »

http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=10&t=27752
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 5&start=15 patrz 2 str.

To może być forma dominacji albo dziewczyny po prostu nosi podczas rujki :P Nie reaguj na to, nie ma potrzeby. A rankę mogła zrobić w każdym momencie, równie dobrze mogły się pobić pod Twoją nieobecność- tego się już nie dowiesz ;)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samiczka kryje samiczkę + rana

Post autor: Kluska123 »

Dobrze by bylo gdybys obserwowal dziewuchy. Nie pozwol na przejaw agresji. Jesli mala ma ranke na szyi to niedobrze.
Staraj sie je rozdzielac, gdy takie sytuacje maja miejsce. Obecnie mam niemalze identyczna sytuacje. Moj brat ma dwa samce i ciagle ustalaja, kto jest alfa. Jeden z nich jest juz dotkliwie pogryziony, a wszystko sie zaczelo od banana. Aktualnie agresor jest oddzielony od ofiary, pozwole sobie to tak nazwac. Wybiegi maja osobno, w klatce sa juz razem, na razie jest wszystko ok, ale ciagle je obserwuje.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”