[SPANIE]dziwne pozycje,miejsca, upodobania

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

[SPANIE]dziwne pozycje,miejsca, upodobania

Post autor: ursiulka »

Moja Viki jest malutka ale pierwszy raz spotkalam sie ze szczurasek śpi na boku, wyglada to nie ciekawie... juz niue raz sie przestraszytłam ze coś jej jest Ona poprostu leży na boku łapki rozwalona kązda w inna strone. Moze być jakas przyczyna teego ???
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Dziwna pozycja snu...

Post autor: lajla »

hehe wiesz ja kiedys podeszlam do mojej klatki w tedy mialam jeszcze samiczki i jej moja niunka spi brzuchem do gory, ja bylam pewna ze zdechla, kiedy zaczylam plakac ona nagle wstala i jakby niczego nic do mnie podbiegla... szczury tak czasem maja ze w roznych pozycjach spia, ja juz nie raz widzalam najrozniejsze pozycje na zdjeciach np. szczurka spiacego wlansie na boku glowa w dol :D nie pionowo | ale tak ukosnie / ;)
szysia
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 01, 2004 9:19 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: szysia »

Moj na przyklad spi skulony z glowa schowana miedzy nogi. Wiec to chyba raczej nie jest dziwne :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Beeata »

ursiulka ,w mojej galerii zobaczysz jak moj Pershing spal gdy byl mlody .Lezy na boku ,lapy sztywne a paluchy rozczapierzone .Tez niezle pozy przyjmowal :)
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: endru_ »

moje szczurasy jak byly mlode [nie wiem jak z Lulu bylo] najpierw spaly glowa miedzey nogami, i skulone.A teraz jak sa juz starsze to spia normalnie [tak jak psy] leza na boku.

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Dziwna pozycja snu...

Post autor: sauatka »

hehe moje spia z glowa w dol w hamaku :) albo, Lola na pleckach a Kaya z glowa na jej brzuhy :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dziwna pozycja snu...

Post autor: myszka »

moje dzicie też śpią z główkami zwieszonymi z hamaczka, albo maja poprzytulane pysie do siebie :) ale nie zdziwiła bym sie jak by spały w innnej, nietypowej, pozycji.. w końcu to niezwykłe zwierzęta ;)
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: ursiulka »

to dobrze bo mówiąc szczerze przestraszyłam sie troche, bo mój wczesniejszy szczurasek spał normalnie. Wczoraj moja Viki własnie spaął z główką skóloną w nóżkach :wink:
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Mada »

Tak też to znam. Moja Beza że tak powiem śpi na czole :) a Kreciu z uwagi że jest grubas najchętniej śpi właśnie na boku.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dziwna pozycja snu...

Post autor: ESTI »

Nie ważne jak śpi, ale jak oddycha i się czuje.
Szczurasy czasami przyjmują takie pozy, że mózg staje w dęba. :lol:
Obrazek
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Margooth »

hihi moja pierwsza szczura Roa tez spala w dziwacznych pozach a ja tylko ja fotografowałam:)raz na boku raz na pleckach lepek tu potem tam:)ślicznie tak wygladała czasem bo była cała czarna a brzuszek miała biały. Najśmieszniej było jak zaczeła machać łapkami przez sen :D
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Alispo »

moje spia roznie,ale najsmieszniejsza ich pozycja to jak siedza na poleczce a glowa zwisa w dol poza nia :lol:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Dona »

moja lubi różne pozycje... czasami śpi zwinięta w kłębek, na boku albo na siedząco z łebkiem pomiędzy łapkami tylnymi :lol:
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Ania »

Mój George śpi na boku jak jest mu gorąco - kładzie się na półeczce na boku i wyciąga łapy "na sztywno" do przodu i wygląda to, jakby go złapał skurcz bo nawet palce ma rozczapierzone. Leon na hamaku śpi na boku złożony w kulkę, przednie łapki podkulone a tylne wyprostowane. Bąbel śpi na hamaku i głową zwisa w dół (nie wiem jak można tak spać) a Lex najczęściej kładzie się na obu panach, rozpłaszcza jak naleśnik i śpi. Milki nie widziałam bo zaszywa się w hamaku między warstwami ale jak była maciupka to potrafiła zasnąć w biegu ;) Robiła coś, robiła, nagle stawała na 4 łapach i po prostu zasypiuała, często później przewracała się bezwładnie na bok ;)
Dziewczynki śpią normalnie, zwinięte albo przytulone do siebie, bez żadnych rewelacji.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Dziwna pozycja snu...

Post autor: majlena »

moja Figa tez lubi spac na boku
czasem tak jakos wykreca glowke ze ci sie zal robi jak na nia patrzysz :lol:
ale trzeba zrozumiec wkoncu to zmeczona mamusia..
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”