[SPANIE]dziwne pozycje,miejsca, upodobania

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Mycha »

Nie tylko zabawne jest jak śpią, ale w jakich miejscach!
Shaidi najczęściej śpi na półce w wolierze w taki sposób, że głowa zwisa w dół... Tak jak szczurki Alispo. Śmietana preferuje spanie na boku i najlepiej gdzieś schowana w kącie. Cykoria śpi w misce z jedzeniem zwinięta w kłębuszek- kiedy wstaje to taka zwinięta ziewa. Łezka uwielbia budować gniazdka i sobie tam w nich spać zwinięta.
Jeśli chodzi o samce to najgorzej jest z Ruggerem. On zasypia w dziwnych pozycjach i w różnych miejscach. Myślałam, że coś mu się stało kiedy zasnął zawieszony przednimi łapami u wyjścia z klatki... Zazwyczaj śpi przytulony z Jogurtem. Młode samczyki śpią albo zwinięte, albo na boku albo na plecach. Wyglądają komicznie :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
dzika małpa
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 12:00 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: dzika małpa »

mój szczur śpi czasami na plecach z otwartym pyszczkiem :twisted: a na boku to już normalka. takie jakieś ludzkie pozy przyjmuje. wogle to sie strasznie rozwla :P
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Dziwna pozycja snu...

Post autor: sauatka »

Lola uwieeeelbia spac na polce w boazerii i spac zakopana w zerwany hamaczku ktory trzyma sie tylko w dwoch rogach a reszta lezy na 'podlodze' klatki, Kaya uwieeelbiala spac w hamaczku, ale jak sobie go przegryzly to niech zaluja:P, a Biszkopt on narazie spi na trocinkach zwiniety w klebek :) narazie nie mam starch szmatek na zrobienie mu hamaczka :)
Luthien
Posty: 27
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:31 pm

Dziwna pozycja snu...

Post autor: Luthien »

Może bardzo dziwne to nie jest,ale Mailyn czyściła drugiej przez jakieś 5 minut kark i potem kładła tam głowę i spała.Nie umiem tego opisać,ale wyglądało to świetnie(tym bardziej że Monroe wcale nie chciała spać i zaraz wstawała zrzucając M.)
blueann
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 29, 2004 11:38 am

monitor :]

Post autor: blueann »

Mój kochany Puchaś uwielbia spać za monitorem... a jak chce go zabrać i włożyć do klatki to słyszę ogromy protest w postaci pisku... :D:D ale nie moge go tam zostawić jak wychodzę :) :) ciekawe czy to kiedyś zrozumie :?: :?:
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

monitor :]

Post autor: Euzebio »

Może jest mu tam poprostu ciepło ? lubi promieniowanie ? ;) albo czeka na okazje żeby przegryść kable :twisted: to by było bardzo po szczurzemu ^^
blueann
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 29, 2004 11:38 am

:]

Post autor: blueann »

napewno mu ciepło a co do kabli to jeszcze żadnego nie zjadł i jestem z niego dumna :]
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

monitor :]

Post autor: ursiulka »

moze być mu poprostu zimno w kltce a monitor wytwarza promienie i jest mu ciepło :)
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

monitor :]

Post autor: jutka »

A nie zaszkodzi szczurowi takie promieniowanie z tyłu monitora? Ludziom podobno szkodzi...
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

monitor :]

Post autor: Gucio »

a komp promieniuje tylko do tyłu i na boki :twisted: :wink: Moja też to lubiła ale jej chyba głupota po tym została :lol: o wyjęciu mowy nie było! :twisted:
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

monitor :]

Post autor: jutka »

Z tyłu monitora promieniowanie jest silniejsze. Serio serio. W biurach komputery ustawia się tak, żeby nikt nie siedział z wycelowanym w siebie tyłem monitora sąsiada.
Poza tym szczur jest mniejszy od człowieka :)
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Smiesznie lezy.

Post autor: morzeszek »

od kilku dni zauwazyłem kładzie sie na gurnym pieterku i wszystkie łapki i ogon zwisaja jej przez kratki
heh wygląda to zabawnie

ale mój pies leży okrakiem kota na wpół wiszac z fotela ja przed komputerem(zazwyczaj nie zdąże sie położyć na łużko)

a wiec w moim domu wszyscy śpimy dziwacznie
Ostatnio zmieniony ndz paź 15, 2006 8:50 am przez morzeszek, łącznie zmieniany 1 raz.
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Smiesznie lezy.

Post autor: knautia »

:D to widać, że szczurka do rodzinki pasuje
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Smiesznie lezy.

Post autor: Fam »

smieszne zeczywiscie jeszcze sie z czyms takim nie spotkalam
za tęczowym mostem: Karolcia
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Smiesznie lezy.

Post autor: martwa »

..mój Bronx miewa tak samo; wygląda to, jakby się wietrzył. zwykle kładzie się tak w cieplejsze dni - rozciąga maksymalnie i wyciąga wszystkie cztery łapki, to chyba nic groźnego, a wygląda sympatycznie :lol:
czasami po prostu brakuje kamieni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”