samiec buduje gniazdo

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

samiec buduje gniazdo

Post autor: sachma »

kontaktu jeszcze nie mial...
ale musze przyznac ze teraz pluje sobie w brode ze na to pozwolilam... moj cwaniaczek co prawda nie sika gdzie popadnie, ma ladniejsza skorke i nie jest takim nerwuskiem jak kiedys, ale tez przestal byc moim cwaniaczkiem... grzeczy... ulegly... juz tak nie rozrabia, najchetniej by spal na moich kolanach!

trzeba przyznac ze nadal jest slodki :) ale znow tyje :? zupelnie nie chce sie ruszac...

mysle ze Kami go troche rozrusza, bo teraz Bandyta ma tylko napady spontanicznosci :lol:
a kiedys to byla biegajaca spontana :roll:

[ Dodano: Wto Paź 04, 2005 3:28 pm ]
aa no i najwazniejsze, po za strupkiem za uchem (zaczol sie strasznie drapac w miejscu podania zastrzyku) i lekkiego ubytku siersci w tym rejonie, Bandyta czuje sie dobrze :) ranka goi sie swietnie, Bandyta przy niej nie majstruje i jeszcze nie wyciagnol sobie szwow :roll:
Obrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

samiec buduje gniazdo

Post autor: Fam »

śmieszne to w sumie i myśle że nie groźne, ale uważaj an notatki, bo nie nadają sie do niczego po dorwaniu przez szczurze ząbki, a jeszcze gorzej jak na nie narobi... :D
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

samiec buduje gniazdo

Post autor: Lulu »

szczerze, to mnie to nie dziwi. mi czesto sie wydaje (jak patrze na te moje szczuraste), ze budowanie gniazda raczej jet bardziej popularne wsrod facetow ;) moze tylko te moje ciury takie dziwne :oops:

wiec ja bym raczej stwierdzila, ze dopiero tez ukazuje sie jego meska natura ;)

zreszta niech sobie robi, tylko wazniejsze rzeczy pochowac poza jego zasiegiem. ja tam lubie patrzec na to budowanie, czasami jest komiczne :lol:
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

samiec buduje gniazdo

Post autor: sachma »

najsmieszniej jest gdy lapie cos w zeby, unosi maksymalnie glowke do gory i stara sie biec , przy okazji potykajac sie niesiona rzecz :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”