szczur udaje martwego

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

szczur udaje martwego

Post autor: Dona »

ech... Frycia kiedy jest dominowana ma tak samo... kiedy zobaczyłam to po raz pierwszy, to po prostu miałam serce w gardle... :?
a ostatnio Pestka tak mnie wystraszyła jak przyszłam żeby im dac kluski - a ta nic... :roll:
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: szczur udaje martwego

Post autor: Nakasha »

Moje szczurki też się "biją"..... matka Siona czasem okłada córeczkę Izet, chociaż bardziej w ramach zabawy... raz też to zauważyłam: Izet wywróciła się na plecy, znieruchomiała, potem zwiotczała i udawała martwą ;) Siona sobie poszła zająć się swoimi sprawami, a Izet nadal leżała.... aż się sama zaniepokoiłam ;) ale jak ją zawołałam, to wstała i podeszła do mnie ;)

Poza tym Siona jest czasem niesamowicie wredna (mówię na nią wredna, gruba dupka :P) i humorzasta: i to straszny kradziej ;) ma pełną miskę różnych pyszności, ale woli ukraść moje z talerza ;) i piszczy z głębokim protestem w głosie gdy jej próbuję przeszkodzić ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
jolajola1
Posty: 58
Rejestracja: pn sty 10, 2005 11:55 am

szczur udaje martwego

Post autor: jolajola1 »

malutki Okruszek spał do dzisiaj w domku, zagrzebany w sianku i pporwanych chusteczkach
a dzisiaj w dzień patrzę, a on lezy na dachu domku na boku, łapy wyciągnięte, ogon zwisa bezwladnie... się wystaszyłam, szturcham palcem, nic.... dopiero, jak postukałam w szklana miseczkę, to sie gwałtownie zerwał i przybiegł popatrzeć, co nowego ma w korycie.

prosię, a nie przyzwoity szczur !
myślisz, że możesz wszystko ??? ... to trzaśnij drzwiami obrotowymi !
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

szczur udaje martwego

Post autor: Dixi »

Dixunia ani razu sie jeszcze nie obrazila na mnie...hehehe, moze za bardzo sie jej podlizuje...za to wybredne z niej zwierze, wprost istna arystokratka, ktorej to nie smakuje, tego kawalek uszczknie, a tamto to "z czym do szczura?" :D
Nie probowala takze udawac, ze umarla :) Ale mysle, ze wszystko przed nami i jeszcze nastraszy mnie. Czasami jak sie bawi to wydaje takie dziwki z sibie jak ryczacy szympans :roll:
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

szczur udaje martwego

Post autor: Lulu »

moj Osama to straszny pieszczoch.. i napedzil mi niezlego stracha kiedy po raz pierwszy (to bylo dawno dawno temu) polozyl sie brzuchem do gory, zebym go mogla drapac... wiec ja drapie i drapie po tym brzuchu... patrze, Osama sie nie rusza... przestalam drapac - zero reakcji. bestia poprostu zasnela, ale jako, ze pierwszy raz zasnal w takiej pozycji to o malo nie dostalam zawalu...
HAns
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 19, 2005 10:03 pm

szczur udaje martwego

Post autor: HAns »

moj pierwszy szczurek Kleksik tez tak robil , a anjlepesze jest to ze na zawolanie kleksik zdechl kladl sie na plecy i lapki przed siebie ;)))) i bylo mozna go wtedy stukac , szturchac cmokac i nic, nawet jak ktos do pokoju wchodzil i glosno cos zrobil nic, potrail nawet kilka minut tak siedziec ;)
POZdr
pierwszy kapturek Kleks - mial 3 latka
Jumbo -husky -juz biega z Kleksem :cry: mial 3,5 roku
Kapsel - kapturek - ur.30.01.05 :D szaleje
Awatar użytkownika
maisy
Posty: 176
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:50 pm

udawania martwego

Post autor: maisy »

Mój wcześniejszy szczurek ,udawał martwego ,by zwrócić na siebie uwagę. Gdy chciał wyjść z klatki ,położył się do góry brzuchem i udawał martwego .W tedy ,dawałam się nabrać ,otwierałam naiwna klatkę ,a on błyskawicznie wstał i uciekł z klatki . Czy u was też przydażały się takie rzeczy?


//Temat polaczony z istniejacym. Na przyszlosc prosze uzywac opcji Szukaj, i sprawdzic czy podobny temat juz nie istnieje.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony czw lut 22, 2007 1:36 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”