Szczur boi się skakać

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
karolinazak584
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 10, 2016 9:55 am

Szczur boi się skakać

Post autor: karolinazak584 »

Hej, zastanawiam się skąd może wynikać strach od samego początku gdy go mam czyli od lipca, miał wtedy jakieś 4 miesiące a drugi 3 i ten z kolei się nie boi a nawet uwielbia skakać, jest też mniej strachliwy i wszędzie go pełno. >:D szczurek o imieniu Kudłacz jest łysy z drobnym meszkiem i uwielbia się tulić, co kawałek popuszcza odrobinę moczu i lubi siedzieć klatce chociaż powoli zaczyna też wychodzić :o :D lubi też zrzucać młodszego na plecy i nad nim dominować
karolinazak584
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 10, 2016 9:55 am

Re: Szczur boi się skakać

Post autor: karolinazak584 »

Do tego gdy ma skoczyć np. z biurka na mnie uwiesza się jakby na brzegu, spadłby gdyby go nie złapać.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Szczur boi się skakać

Post autor: yss »

Jest po prostu ostrożniejszy. :)

Miałam takiego który np mógł w każdej chwili wyjść z klatki, bo odkrył jak ją sforsować ale robił to tylko jak miał nastrój i szybko do niej wracał ;) drugi mógł spacerować i spacerować a ten domator miał w domu swoje trzy miejsca do spania i wypuszczony z klatki lazł prosto do nich albo z powrotem do klatki - a na ogół wcale z niej nie wychodził. Nie był amatorem ani wspinaczek, ani spacerów, ani skoków. Co dziwne, lubił się bawić maskotkami i np chodził spać do pudła z zabawkami dzieci. Taki miś :) umarłby chyba gdyby ktoś mu kazał skoczyć..... ;) Szczury są fajne, każdy inny.
ten się nie myli, kto nic nie robi
karolinazak584
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 10, 2016 9:55 am

Re: Szczur boi się skakać

Post autor: karolinazak584 »

Od jakiś 3 dni Kudłacz naskakuje na Kudłacza i go atakuje :<
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”