Dziwna pozycj

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Dziwna pozycj

Postprzez Tituba » Cz sty 05, 2017 10:25 pm

Co oznacza jak szczurek rozplaszcza swoje cialko podczas glaskania i podczas przejezdzania palcami po pleckach robi tak jakby dziwna fale? W srnsie jakby mial skucz czy jakby sie jakos napinal..
Tituba

Re: Dziwna pozycj

Postprzez Paul_Julian » Pt sty 06, 2017 12:24 am

To znaczy, że szczurkowi dobrze, jak sie rozpłaszcza :D
Jesli samiczka drży to mozliwe że ma akurat ruję. Samce też czasem drżą, ze zdenerwowania, ale jak się rozpłaszczają to z zadowolenia. Jeszcze moga szurać ząbkami i pulsować oczyma ( czyli na przemian wybałuszać i nie wybałuszac oczek).
Szczursieny :
Sowa,Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink :(
Paul_Julian

Re: Dziwna pozycj

Postprzez Tituba » Pt sty 06, 2017 12:37 am

Ufffff..to juz jestem spokojny. Bo tak glaskam go glaskam on lezy taki pol przytomny rozplaszczony, kazda lapka w inna stronę...to wjezdzam palcam pod brzuch, a ten nic a nic. I tak sie zaczalem martwic bo mam go w sumie 8 godzin dopiero, wiec nie wpadlem na to ze moze się po tak krotkim czasie czuc dobrze przy mnie.
Tituba

Powrót do Zachowania i nawyki