siostrzany konflikt

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ogonkowa
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 20, 2018 7:29 pm

siostrzany konflikt

Post autor: ogonkowa »

Witam. Jestem tu nowa i pisze, ponieważ mam problem z moimi dzieciakami.
Problem wygląda jakoś tak: dwie szczurzyce *SIOSTRY* mają około siedmiu miesięcy. Jedna jest grubsza,większa itd.
Grubszy szczurek maniakalnie myje, a właściwie gryzie siostrę, *dodam, że od początku się podgryzały, ale teraz to już przerasta wszystko*. Więc dzisiaj *rano* zauważyłam, że mniejszy szczurek ma krótszą sierść w miejscu, które Grubsza namiętnie czyści. jak wróciłam do domu po kilku godzinach ponownie przeglądnęłam sierść w poszukiwaniu ew. krwi czy kolejnych łysawych placków. Jedyne co rzuciło mi się w oczy to miejsce przy szyi, pod uchem * to często czyszczone* ale mam wrażenie, że jest tam odrobina krwi. Rozdzieliłam je, ale ze względu na to, że są siostrami i od zawsze były razem w klatce to po rozdzieleniu widać ich ' smutek'.
Pytania moje : czy mam dalej je trzymać osobno? ; czy jest jakiś inny sposób na załagodzenie konfliktu? ??? ???
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI ;D
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: siostrzany konflikt

Post autor: IHime »

Nie rozdzielać. Niektóre po prostu są takimi fryzjerkami i nic nie poradzisz. Przebadać ogony pod kątem pasożytów zewnętrznych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”