Eliminuja slabszych i chorych? Czy pomagają sobie?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

chory osobnik w stadzie

Post autor: mataforgana »

zbliża się... niewątpliwie...

u mnie było tak samo, gdy odchodziła Iskierka...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

chory osobnik w stadzie

Post autor: merch »

Ewqa , bardzo ci wspólczuje, chyba nie ma co czekać......
Chyba ,że widzisz , że jednak LUna nie cierpi czasem zdarza sie ze szczurek popada w letarg i jakby przechodzi na druga stronę bez bolu. Obserwuj i jakby co nie czekaj ....
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

chory osobnik w stadzie

Post autor: Ewqa »

[quote="merch"]Obserwuj i jakby co nie czekaj ....[/quote]

Już po wszystkim, Luna już nie cierpi :(
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

chory osobnik w stadzie

Post autor: merch »

:przytul:
:(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
agaolech
Posty: 63
Rejestracja: sob lis 17, 2007 9:27 pm
Lokalizacja: Kraków

pomagają sobie po wypadkach?

Post autor: agaolech »

czy jest możliwe, ostatnio odniosłam takie wrażenie, żeby szczury wzajemnie sobie pomagały w trudnych sytuacjach? Już tłumaczę, o co mi chodzi. Jeden z moich chłopaków miał wypadek- zawisł głową w dół za łapkę na kawałku szmatki. Darł się niemożliwie, przybiegliśmy, koło niego stał Beżyk i coś majstrował przy tej szmatce... Wyglądało to tak, jakby próbował ją przegryźć. Ciekawe, czy szczury kojarzą fakty aż do takiego stopnia-byliśmy w panice, może nam się zdawało, ale trzem osobom zdawało się dokładnie to samo. Psy niby sobie pomagają, a szczury? Mieliście coś podobnego?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: pomagają sobie po wypadkach?

Post autor: merch »

pomagaja sobie, jak moj poldzikun jak byl maly wsadzil glowke miedzy szczeline w wolierze to piszczal na pomoc ten drugi, bo ten bidak nie mial jak. Pomoc przyszla na szczescie w pore.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
agaolech
Posty: 63
Rejestracja: sob lis 17, 2007 9:27 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: pomagają sobie po wypadkach?

Post autor: agaolech »

ojej... długo już mam szczury ale zadziwiają mnie codziennie...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: pomagają sobie po wypadkach?

Post autor: yss »

agaolech: ........albo właśnie kończył wiązać O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”