Ucieczki

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Simo1984
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 06, 2006 10:00 pm

Ucieka

Post autor: Simo1984 »

Jesu JA tego juz nie komentuje i postanawiam zakonczyc temat. Ludzie wy chyba troszke za bardzo sie wciagacie w tego typu temat. A jesli chodzi o mojego przedmowce to chcialem przkazac w sposob dostadny temat ktory jest ciezki do pojecia przez niektore osoby i mimo tego sposobu nadal znajda sie osoby nierozumne. Co ja tu duzo bede pisac , Ja Ciebie nie obrazam i nie mowie o Tobie. Kazdy ma prawo do swojego zdania, a ty biegni uratowac krowki , kurczaczki itp zwierzeta bo One dopiero sa hodowane jak to nazwales w iscie holokaustowych warunkach. Mysle ze nawiazujesz tu do obozow koncentracyjnych niewiem czy jest to na miejscu i czy wypada przedstawiac takie porownanie, niezapomni jeszcze pomoc tym millionom szczurow, ktore zyja pod naszymi ulicami, jesu w jakich one warunkach mieszkaja, zjadane przez kotki, ale co ja gadam przeciez nie istnieje lancuch pokarmowy, szczury jedza ludzi szczury tez jedza co chca czyli zjedza weza. KONIEC BO TO NIE PROWADZI DO NICZEGO!!!

[ Komentarz dodany przez: limba81: Sro Mar 08, 2006 1:25 pm ]
Po raz drugi zwracam uwage na nieprowadzenie po raz setny takich dyskusji. Jesli chcesz podyskutowac, wyjasnic sobie cos, poklocic sie to zapraszam do odpowiednich tematow lub bezposrednio na PW do danej osoby. Nastepne posty poza tematem glownym beda usuwane.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Ucieka

Post autor: ESTI »

[quote="Simo1984"]A tego juz nie komentuje i postanawiam zakonczyc temat.[/quote]

I bardzo dobrze, temat uwazam za zamkniety.
Obrazek
dienonych
Posty: 35
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 12:41 pm

Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: dienonych »

Mój szczurek,ten który gryzł klatkę i pytałem o to w poprzednim poście, dzisiaj rano uciekł z klatki, przecisnął się przez pręty i zniknął! Co robić!? Szukałem i czekałem, nasłuchiwałem... Nic! Pomóżcie, bo już go nie ma kilka godzin!
Lubie placki
Awatar użytkownika
Laraine
Posty: 150
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:16 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: Laraine »

Przede wszystkim, jeśli zorientujesz się, w którym pomieszczeniu (pokój, kuchnia) jest szczurek, to zamknij drzwi, żeby nie miał możliwości biegania i chowania się po całym mieszkaniu.

Na środku danego pomieszczenia zostaw otwartą klatkę lub jakiś transporter, obok poustawiaj trochę przysmaków.

I pomyśl o jakiejś siatce metalowej, bo szczurek może znów uciec.
dienonych
Posty: 35
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 12:41 pm

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: dienonych »

Najlepsze jest to, że mam dziwny dom i mały pokój, więc szczurki są w przedpokoju i mogą wejść do kuchni, pokoju telewizyjnego, pokoju rodziców, na dolną część mieszkania bo nie ma drzwi! (tak, wiem... Chore) A smakołyki porozmieszczałem i nic!
Lubie placki
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: Malachit »

Staraj się posiedzieć w ciszy w każdym z pomieszczeń po kolei i nasłuchuj, czy gdzieś czegoś nie skrobie, chociaż może być tak wystraszony, że siedzi w jakimś ciemnym kącie i się nie rusza... ja bym najpierw przeszukała kuchnię, tam są zapachy, które może go zainteresowały?
I bardzo ważne - pilnuj, żeby nikt wychodząc z domu nie wypuścił go na dwór, bo wtedy już bardzo marne szanse i dla niego i dla ciebie na znalezienie go.
Przeszukaj wszystkie kąty - pod szafkami, pod wanną, za szafą i gdzie tylko mógł wejść - chociaż pewnie już to robiłeś...

A na przyszłość postaw może klatkę na czymś, z czego szczury nie zejdą (jakaś szafeczka np.)
Wyszukiwarka nie gryzie
dienonych
Posty: 35
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 12:41 pm

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: dienonych »

Kazik, którego szukam potrafi skoczyć na trochę mniej niż metr, jak również zeskoczyć z takiej wysokości, także żadne szafki, a siedziałem już cicho i po kilkanaście razy zaglądałem w najmniejszy kąt... Idę zobaczyć do kuchni :'( , a wy dalej podawajcie sugestie.
Lubie placki
dienonych
Posty: 35
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 12:41 pm

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: dienonych »

Malachit, dzięki! Był w kuchni spał w szafce na śmietniku, spał O_o Dzięki wszystkim :D
Lubie placki
dienonych
Posty: 35
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 12:41 pm

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: dienonych »

Ps, szukałem go 11 godzin >:(
Lubie placki
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: Malachit »

Najważniejsze, że się znalazł ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
dienonych
Posty: 35
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 12:41 pm

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: dienonych »

Może niech temat zostanie, ponieważ są ciekawe pomysły na szukanie "uciekinierów', a nie daj Boże jeszcze komuś innemu zginie i przynajmniej znajdzie tu szybko odpowiedzi ;)
Lubie placki
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: BlackRat »

dienonych pisze:Może niech temat zostanie, ponieważ są ciekawe pomysły na szukanie "uciekinierów', a nie daj Boże jeszcze komuś innemu zginie i przynajmniej znajdzie tu szybko odpowiedzi ;)
Tematów się nie usuwa, tylko zamyka, więc nadal można je czytać ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: Arau »

Śmietnik, no tak. Moje jak gdzieś uciekną to na 89% są w śmietniku, na 11% zakopią się pod kanapą. Jeśli są w innym miejscu to je słychać ;p
@dienonych koniecznie zabezpiecz klatkę przed takimi wypadkami, bo się nastresujesz przy bachorach:)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: Venice »

Przypomnij sobie gdzie zbiegł ogonek. Porozstawiaj w pomieszczeniu różne przekąski, które mogłyby go zwabić. Bez paniki! Na pewno się znajdzie! ;)
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Znów potrzebuję pomocy, szczurek uciekł

Post autor: Malachit »

Venice, wydaje mi się czytając już któreś twoje posty, że czytasz tylko pierwszy post z tematu ignorując resztę - szczur już się znalazł.
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”