biegunka- czy powinnam sie martwic?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kanalia97
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 07, 2018 3:14 pm

biegunka- czy powinnam sie martwic?

Post autor: Kanalia97 »

Hej.
Jeden z moich szczurków miewa sporadycznie biegunki, a raczej rzadkie kupy, nigdy nie zdarzają sie w klatce, tylko jak go gdzies wezmę np na stół.
Czy jest to objaw stresu? Nie wiem czy powinnam sie martwić
Odkąd go mam (2 tyg), nie bawi sie tak duzo jak pozostala dwojka, tylko przeważnie śpi. Taki jego charakter po prostu?
Chochlik, Lulek i Bieluń
Kanalia97
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 07, 2018 3:14 pm

Re: biegunka- czy powinnam sie martwic?

Post autor: Kanalia97 »

Dodam że szczurek je normalnie, ale w sposób raczej humorzasty, wtedy kiedy sam chce a nie wtedy kiedy daję. Normalnie przybiera na wadze i rośnie. Obstawiłam stres, bo tak samo zachowywał się na poczatku wzięty na ramię, poza tym fuka i wydaje niezadowolone dźwięki jak mu sie cos nie podoba
Chochlik, Lulek i Bieluń
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: biegunka- czy powinnam sie martwic?

Post autor: Paul_Julian »

Moze byc stres, ale jesli biegunka bedzie sie zdarzac też w klatce , to podaj duzy okruch węgla leczniczego. A co do charakteru, to moze jest takim śpioszkiem, albo dopiero sie rozkręci :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Kanalia97
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 07, 2018 3:14 pm

Re: biegunka- czy powinnam sie martwic?

Post autor: Kanalia97 »

Ufff... Jestem troche spokojniejsza. W klatce się nie zdarza, czasami na wybiegu, ale tylko w momencie kiedy się go przestawia/ wystraszy. Kupiłam dzisiaj węgiel i vibovit ale już rozważałam wizytę u weta
Chochlik, Lulek i Bieluń
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”