[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
the_rion
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:16 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: the_rion »

Moja Piosia od 4 dni jest w fatalnym stanie.. drugiego dnia pojechałem do weterynarza bo szczurek był apatyczny, miał małe oczka, siedział w kącie i był jakby zdezorientowany.. do tego ta brunatna wydzielina z noska i oczków. wet zapodał antybiotyki i kroplówke.. nastepnego dnia było już troszeczke lepiej.. potem druga wizyta, trzecia i znów jest fatalnie.. Piosia przelewa się w dłoniach.. leży na boku i się nie rusza.. ma szybkie bicie serduszka i za małą temparaturke.. :( nikt mi nie powiedział co to może być ale po przeczytaniu forum wydaje mi sie że to może być Mykoplamoza czy coś takiego.. czy jakiś z waszych podopiecznych miał podobne dolegliwości ? i czy wyszedł cało? :(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

To co opisujesz, wskazuje na to, że stan w jakim znajduje się Twoja szczurcia, może być przyczyną wielu chorób.
Powiem tak...jeśli ona tak się zachowuje, to mozesz już niewiele zrobić...
ogrzej ją, przykryj...najlepiej bądź z nią i jeśli przeżyje do rana, idź jak najszybciej do weta...

Ona jest już w bardzo złym stanie... :-(
Obrazek
the_rion
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:16 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: the_rion »

jest.. leży mi na kolanach pod koszulką.. :( niedawno pomogłem jej pić a teraz niech odpocznie.. może lepiej że nie będzie męczyła sie z rakiem albo innym ustrojstwem...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

Wiesz...ona już się męczy i cierpi...jeśli już nie da się dla niej nic zrobić, jeśli wet tak stwierdzi, pomyśl nad tym, żeby pomóc jej odejść...aby już jej nie bolało... :-(

A skąd jesteś i do jakiego weta chodzisz?
Obrazek
the_rion
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:16 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: the_rion »

z warszawy.. a pojechałem na żoliborz bo tam w sobote tylko był wet od gryzoni o tej godzinie .. :( :( :(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

No to pojedź do dr Wojtyś. Ona przyjmuje we wtorki do 14:00, na ul. Klemensiewicza.
Powodzenia.

A z ciekawości, byłeś na Schoeregera?
U jakiego weta?
Obrazek
the_rion
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:16 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: the_rion »

koleś z brodą .. młody.. dziwne nazwisko na S.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

Nie znam... :roll:
Pisz jak malutka i proszę...udaj się do dr Wojtyś. Jeśli jeszcze przetrwa... :-(

Wolałabym żebyś poszedł do Bieleckiego, ale nie wiem jak on przyjmuje ww wtorki...więc Wojtyś to najlepsze rozwiązanie.
Obrazek
the_rion
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:16 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: the_rion »

zawinąłem ją w koszulke i lezy przy mnie.. serduszko sie uspokoiło....
Pojade.. masz może numer telefonu do tej kliniki gdzie ona pracuje i czy wiesz od której przyjmuje? Jak dotrwa do rana to zabiore ją na klemensiewicza.. tak w ogóle to dzieki że mi pomagasz...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

To są dokładne namiary:

ul. Klemensiewicza 7
tel. 664-66-88

P. Wojtyś jest
wt. i czwt. 1015115
pon.,śr. pt. 15-20

Nie musisz się umawiać, tam poprostu jedziesz i czekasz na swoją kolej. Nie wiem skąd będziesz jechał, ale to jest przy Tesco na Woli, niedaleko Górczewskiej.

Pomagam, bo...śliczną masz szczurkę. :) Więc trzymam kciuki, może się uda...
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: limba »

Qrcze myslałam o Bieleckim i porypały mi sie dni bo dzis wtorek a on na SGGW w pon śr i piatek...
Trzymam kciuki za małą.. :-( biduleńka...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
the_rion
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:16 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: the_rion »

byliśmy u Wojtyś.. Mała dostała zastrzyki i jezeli do jutra nie bedzie minimalnej poprawy to wtedy pomyslimy o uśpieniu.. przed chwilą strzykaweczką dostała wode i jogurcik ale nie za dużo zjadła.. czekam do jutra...

podejrzewa sie u niej wirusowe zapalenie mózgu i rdzenia z tego co pamietam.. :-(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: ESTI »

Bardzo mi przykro... :-(
Tego się obawiałam...

A jakie leki dostała, pamiętasz?
Obrazek
the_rion
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:16 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: the_rion »

coś na serduszko.. steryd i antybiotyk.. tak mi sie wydaje..
Lechu
Posty: 65
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 5:06 pm

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Lechu »

Ale czy takie choroby biora sie od zaniedbania??czy poprostu genetyka i czysty przypadek?? :oops: :roll:

Czy kazdy szczur jest skazany na taka smierc??!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”