[CZY SZKODZI] papierosy

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zelufka
Posty: 50
Rejestracja: pn lis 17, 2003 7:02 pm

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: zelufka »

zapytam się krótko: czy szczur może zatroć się dymem papierosowym?
najlepszy efekt pracy ze zwięrzeciem osiągniemy na drodze porozumienia
Aneta

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: Aneta »

jest to mozliwe, szczegolnie jak siekiera byla duza, wyobraz sobie ze niepalacy ludzie moza miec zawroty glowy a nawet mldosci przebywajac w duzym dymie a co dopiera takie malenstwa. najlepiej by bylo wynosic szczurka do innego po9mieszczenia jak masz zamiiar robic posiadowke, na pewno nie wyjdzie mo na zdrowie zastanie birnym palaczem.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: Ania »

nasze szczury gdy paliliś,my w pokoju - wiecznie chorowały... dość długo to trwało i nigdy nie wiązaliśmy tego z dymem, nie w aż takim stopniu. O d czasu, gdy palimy w kucchni - szczury są dużp bardziej żywotne, żaden nie krwawi, nie miewa problemów z niczym.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
qxik

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: qxik »

mój szczurasek naszczescie nie ma takiego problemu .. bo nie pale ;)
zelufka
Posty: 50
Rejestracja: pn lis 17, 2003 7:02 pm

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: zelufka »

Ja też nie pale, ale w sylwestra goście zadymili mi cały dom, szczególnie pokój, i strasznie martwiłam się o Mysie. Dlatego ten post :)
najlepszy efekt pracy ze zwięrzeciem osiągniemy na drodze porozumienia
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: Mycha »

Dym papierosowy jest niebezpieczny nie tylko dla szczura i człowieka ale także dla wszystkich organizmów żywych! Nawet dla roślin! Wystarczy spokjrzeć na skład przeciętnego papierosa- chemia, dlatego jeśli sami palimy lepiej nie narażać na działanie papierosów naszych podopiecznych.
Zelufko- jeśli goście zadymili w domu to takie jednorazowe zadymienie nie jest strasznie groźne, gorzej jeśli notorycznie zapalamy papierosa przy ratterach ;)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
qxik

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: qxik »

palenie jest wogule obrzydliwe ;) neidośc ze sie smierdzi to jeszcze [...] - regulamin trujące ... ble....
Kronos_Bloodaxe

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: Kronos_Bloodaxe »

popieram mój szczurek niezetknie sie z papierosamibo u mnie nikt z domowników niepali :D
enderx
Posty: 8
Rejestracja: sob lis 29, 2003 1:14 am

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: enderx »

palenie jest wspaniałe i polecam je kazdemu. dobrze robi na cere, poprawia ukrwienie glowy i zwieksza potencje.

mam szczury od 5 miesiecy i nie wydaje mi sie, zeby zycie w jednym pokoju z palaczem jakos je unieszczesliwialy lub podkopywaly zdrowie...
Agatka  =)

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: Agatka  =) »

Enderx zapomniałeś że jeszcze wybiela zęby i oczywiście zmniejsza zachorowanie na nowotwory płuc...
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: myszka »

Tak..palenie jest bardzo niebezpieczne!! pod żadnym pozorem nie mozna palić w pomiesczeniu gdzie są szczurki...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: Ania »

[quote="enderx"]mam szczury od 5 miesiecy i nie wydaje mi sie, zeby zycie w jednym pokoju z palaczem jakos je unieszczesliwialy lub podkopywaly zdrowie...[/quote]

Jak zastuka 3 razy w drzwiczki od klatki to znaczy, że mu się palenie nie podoba... zaraz, dlaczego twoje szczury nie mają drewnianych drzwi ?!? Teraz już wiadomo, dlaczego nie zgłaszją swojego sprzeciwu.. koniecznie załatw im coś, w co mogłyby zastukać w razie czego...
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: krwiopij »

spokojnie, enderx... pogadamy za kolejnych 5 miesiecy... mam nadzieje, ze w dziele 'objawy & leczenie', a nie 'odeszly...'...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
pmuch
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 19, 2004 11:42 am

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: pmuch »

A może by tak w ramach dobroci dla szczurów rzucić palenie ? ;-)

PS. Wiem że to nie jest łatwe :-(
Pozdrawiam
Paweł (z Petrą, Ginger, Agusią- niestety w pamięci :-(, i Darią)
klakier

[CZY SZKODZI] papierosy

Post autor: klakier »

[quote="pmuch"] PS. Wiem że to nie jest łatwe :-([/quote]

nietyle nie łatwe co niemożliwe niemalże szczególnie jak w domu wszyscy palą :? !!!! :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”