temperatura ciała - "zimny" szczurek

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sadakot
Posty: 68
Rejestracja: wt sie 18, 2009 2:15 pm

temperatura ciała - "zimny" szczurek

Post autor: sadakot »

Od paru dni nieco się niepokoję o mojego szczurka. Jest on taki zimnawy, nawet kiedy śpi. Za to jego koleżanka jest cieplutka, a jak drzemie, to już w ogóle piecyk się z niej robi. Kiedyś miałam jeszcze jednego szczurka i on tez zawsze był cieplutki. Zastanawiam się czy Klusek może nie jest chory? I czy jest potrzeba targania go do weta?
Za mną: 2 Koty: Jej Wysokość Łapeczka, Maciek
TM: Pikuś [*], Pyza [*], Myszka [*], Klusek [*], Zuzia [*].
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: temperatura ciała - "zimny" szczurek

Post autor: Telimenka »

Całkiem mozliwe, ze jest chory, Warto przejsc sie do weta. Zimny szczurek nie wrozy nic dobrego. Ale czy on od zawsze tak miał czy tylko ostatnio? Jezeli bedziesz sie wybierac do weta to transporter wloz do jakiegos plecaka, owin kocami i wloz tam termofor zeby nie pogorszyc jego stanu.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: temperatura ciała - "zimny" szczurek

Post autor: LaCoka »

A czy zimne stópki są normalne? Bo moje panny mają specjalnie dogrzewany pokój (tzn dogrzewam swój pokój dla nich, nie mają własnego;P ) i masę kocyków etc w klatce a stópki zawsze są chłodne ;/
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
sadakot
Posty: 68
Rejestracja: wt sie 18, 2009 2:15 pm

Re: temperatura ciała - "zimny" szczurek

Post autor: sadakot »

No właśnie nie wydaje mi się by był wcześniej taki chłodny. Klusek nie lubi się przytulać, ale jak brałam go na ręce to był cieplejszy. Fakt zrobiło się zimno i może gdzieś im na klatkę wieje i dlatego jest taki wyziębiony. Na razie klatkę częściowo nakryłam polarowym kocykiem i nieco się cieplejszy zrobił. :) Jak mu nie przejdzie to pójdę z nim do weta.
Za mną: 2 Koty: Jej Wysokość Łapeczka, Maciek
TM: Pikuś [*], Pyza [*], Myszka [*], Klusek [*], Zuzia [*].
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: temperatura ciała - "zimny" szczurek

Post autor: LaCoka »

Uważaj na kocyk, mój został brutalnie pogryziony na kawałki i wciągnięty do klatki ;D
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”