Mam pilnie pytanie ! Dlaczego szczurowi trzęsą się nóżki ?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Mam pilnie pytanie ! Dlaczego szczurowi trzęsą się nóżki ?

Post autor: Paul_Julian »

Ja naprawdę moge jutro podjechać z Twoją Groszką , jesli nie masz czasu albo ochoty .
Dr Debis ma rację , ze operacja w tym wieku wiązę sie z ryzykiem . Ale jak moja Pati była w takim samym wieku jak Twoja Groszek , to na nieoperacyjny guz dr Paulina dała jej biseptol i guz niemal całkowicie sie zmniejszył ! ( był scisle związany z mięsniem i tym samym nieoperacyjny ). To dr Paulina spędziła z innym guzem mojej Pati duzo czasu , robiąc badanie krwi , usg , czyszczenie ( sama , bez mojej prośby ).
Masz swietnego weta na wyciągniecie reki , jest wolne , jedyne co musisz zrobić , to ruszyć tyłek , albo dać mi znać na gg albo sms 503-767-162 jesli mnie nie będzie na gg .
Proszę Cię , wykaż się trochę i zaopiekuj swoją staruszką .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Michalina
Posty: 89
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:18 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mam pilnie pytanie ! Dlaczego szczurowi trzęsą się nóżki ?

Post autor: Michalina »

Byłam z nią u weta i powiedział że to ze starości i zapisała witaminę B kompleks no i daję jej tą witaminę.
Szczurka nie ma problemu z chodzeniem ani nic ale wydaje się być słaba a jeszcze dodam że jej nóżki są blade.
Martwię się o nią. Byłam u dr Debisa.
Ze mną łobuzuje Julian ;*
Za TM: Ziemniak, Groszek, Śnieżynka, Tatsumi [*][/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Mam pilnie pytanie ! Dlaczego szczurowi trzęsą się nóżki ?

Post autor: Paul_Julian »

Zrób jej badanie krwi , jesli ma blade nózki - może krew nie dochodzic . ALbo kłopot z serduszkiem . Radził bym Ci zabrać ją jeszcze do dr Pauliny, choćby żeby mieć dwie rózne opinie. Co Ci szkodzi, może będzie miała więcej pomysłów .
Po prostu powiedz , ze chcesz zasięgnąć drugiej opinii i powiedz co powiedział dr Debis. Zaden wet nie powinien czuć sie urazony tym , ze się pytamy innego weta . Dr Debis wiele razy widział mnie jak z guzem , który on stwierdził , zeby zostawić - ja latałem do dr Pauliny :)
Akurat w tym wypadku ja nie mam skrupułów i przekłądam dobre ogonka nad opinię weta na mój temat .

Grosi daj termoforek do gniazdka , żeby ją ogrzewało , jest chłodno , a to już babcia. Gorącą wodę do szklanej butelki(lub ciepłą do plastikowej) , zawiń w szmatkę i połóz przy szczurku. No i nie pozwól jej sie wspinać , wszedzie na niskie półki powinny być drabinki, a wyzsze usuń w ogóle.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Michalina
Posty: 89
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:18 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mam pilnie pytanie ! Dlaczego szczurowi trzęsą się nóżki ?

Post autor: Michalina »

ok, nóżki to jej się trzęsą ale to nic właściwie to blade zrobiły się od 2-3 dni wiec nie wiem kurcze no ona dużo śpi przykrywam ją kocykami i masuje nóżki od czasu do czasu czasem jak ją pogłaszcze to ma jkby drgawki ale tak na chwilkę.
Ze mną łobuzuje Julian ;*
Za TM: Ziemniak, Groszek, Śnieżynka, Tatsumi [*][/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Mam pilnie pytanie ! Dlaczego szczurowi trzęsą się nóżki ?

Post autor: Paul_Julian »

Moze własnie krew nie dochodzi , albo jakieś uszkodzenie nerwów . To , ze duzo spi to normalne w tym wieku -tym sie nie przejmuj . Tylko trzeba ją dogrzewac , bo jak szczurek chory albo starszy to traci ciepło szybciej. Te drgawki to nie mam pojęcia czy mogą mieć jakieś znaczenie czy nie . U młodszych takie rzeczy oznaczają z reguły rujke .
Weż ją do dr Pauliny , w tym tygodniu jest od 13 do 19 , powiedz o tych drgawkach. Ona miała szczury u siebie , jest młodsza i wg mnie bardziej sie stara lub może po prostu więcej wie .A na pewno ucząc sie pracowała już na lepszych sprzętach.
Rozumiem , ze wolisz isc do Debisa , ale naprawde spróbuj :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”