Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: Paul_Julian »

To jest bardzo dobra karma , u nas nigdzie jej nie ma w sklepach :/

A co za karmę teraz dostaje ?

Bardzo dobrze , ze wraca do zdrowia! Pamiętaj o osłonowym Lakcidzie , może być tez jakiś jogurt naturalny z bakteriami , ale nie wiem ile tego trzeba dać. Kciukamy :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
UkaszMadzia
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 19, 2010 5:52 pm

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: UkaszMadzia »

Teraz niestety dostaje karme z zoologicznego, taka mieszanka z ziaren :/ Dlatego musze kupic w Polsce jakies dobre jedzonko dla ogonka i wyslac do siebie :)
Awatar użytkownika
UkaszMadzia
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 19, 2010 5:52 pm

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: UkaszMadzia »

Jeszcze mam jedno pytanko...czy cos konkretnego oznacza ze szczurkos strasznie liz palce :)??
Awatar użytkownika
Zyzia
Posty: 207
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:34 am
Lokalizacja: Leeds - UK

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: Zyzia »

Nie musisz kupowac w Polsce, dobre karmy znajdziesz w calej Europie. Wystarczy wejsc na zooplus i wybrac kraj w ktorym mieszkasz.
Angielskie panny - Niunia, Pixie, Luna, Dixie i Freya.
Kiedyś używano znaków interpunkcyjnych, teraz od tego są emoty.
Awatar użytkownika
UkaszMadzia
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 19, 2010 5:52 pm

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: UkaszMadzia »

Zyzia a co polecisz z tego sklepu :)??
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: Rhenata »

zooplus.ie ja zamawiam stamtąd i jestem zadowolona,http://www.zooplus.ie/shop/rodents/food ... arm/126621 polecam te karme, jest chetnie zjadana przez moje paskudy ..oprócz części ziółek ale kto widział szczury które zjedzą wszystkie zioła niech mi je wskażę ;)

z jakiego miasta w Irlandii jesteś?

twoja szczura jest samotna i bardziej podatna na choroby, podejrzewam ze masz ja z zoologa? W Irlandii jest tylko jeden hodowca zrzeszony, Laura mieszka w Cork a hodowla top Bongo Fury Rattery
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
UkaszMadzia
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 19, 2010 5:52 pm

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: UkaszMadzia »

Mieszkam w Fermoy wiec rzut beretem :) Myslisz ze od nich moge sprawic towarzystwo dla naszego szczurkosia :)??
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: Rhenata »

musisz się dowiedzieć, ale w tej chwili maja dużo problemów z zalanym domem wiec może to potrwać
proponuje napisać do Laury i wszystkiego dowiesz się bezpośrednio od niej,
wymagane jest wypełnić dlugi formularz, zdjęcia klatki i wymiary ,podpisanie umowy itp ale to najmniejszy problem jest

zapomnialam ci napisać ze w Midleton i Ballincollig jest maxi zoo, maja tam duzo sczurzych produktow, domki, klatki, karmy itp a to niedaleko ciebie sprawdz adresy na maxizoo.ie
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: nausicaa »

UkaszMadzia pisze:Jeszcze mam jedno pytanko...czy cos konkretnego oznacza ze szczurkos strasznie liz palce :)??
to oznacza, że czuje na palcu jakieś jedzonko, czasem też mogą zlizywać pot, bo jest słony i to lubia, a czasem to zwykła pieszczota:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
UkaszMadzia
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 19, 2010 5:52 pm

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: UkaszMadzia »

Wlasnie tez myslalem o tym jedzonku albo pocie ale, rece sa czyste a Ona jak sie dosadzi do lizania to masakra, malo co nie zlize skory ;), i mogla by tak lizac non stop, musze ja czasami odrywac :) Ale jesli to wyraz sympati tooo musi mnie bardzo lubic :D
Awatar użytkownika
UkaszMadzia
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 19, 2010 5:52 pm

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: UkaszMadzia »

Witam :D Szczurkos jest juz zdrowy :)
Teraz mam takie pytanie bo strasznie schudla po chorobie i chcialem zapytac czym moge szczurkosia zdrowo podtuczyc :)?? Patsi ma apetyt ale nie chce jej obezrec jakims g....m :) Prosze o porady :)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Osłabiony i "nieswój" SZCZUREK

Post autor: nausicaa »

to dobrze, że już zdrowa:)
możesz jej kupić w aptece Nutridriniki- takie mleczne coś o różnych smakach, odżywcze i zdrowe:) tylko to można trzymać po otwarciu tylko 24h, potem rzeczywiście się psuje. ja zwykle dzielę to na kilka części- jedną albo dwie na dzień i mrożę w t5akich małych porcjach, a potem rozmrażam i działa:)
poza tym możesz jej dawać jogurty, kaszki (manną, kukurydzianą), ryż z jogurtem ( ja daję zmlekiem i do tego syrop malinowy taki do herbaty, bomba kaloryczna, ale nie za zdrowa) , owsiankę, muesli, jakieś suszone owoce do kupienia na wagę, orzechy, płatki kukurydziane, a moje uwielbiają chrupki kukurydziane w sensie Flipsy.lubią jeszcze soki marchewkowe typu Kubuś. no i owoce, warzywa, banany powinny podtuczyć. więcej na temat w dziale o karmieniu:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”