Trzęsie się, czołga + żółty śluz.

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Trzęsie się, czołga + żółty śluz.

Post autor: Jessica »

[*] trzymaj sie
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Trzęsie się, czołga + żółty śluz.

Post autor: Paul_Julian »

Maniuchna pisze:Właśnie szukam. Ale kiedy patrzę na inne szczurki, to mi się Miszka przypomina...

Dziękuję Wam wszystkim. Skręt kiszek, jak to pani weterynarz mówiła, mogło być właśnie iż poprzednio mogła być już osłabiona i jedzenie po prostu ją wykończyło. Powiedziała, że to niczyja wina, a jednak czuję się odpowiedzialna. Że wcześniej z nią nie poszłam, mogłam chociaż kontrolę zrobić i byłoby zupełnie inaczej.

Teraz będę chodziła często. Jeżeli zdecyduję się na dwa szczurasy.
Zdecyduj się , bo naprawdę warto. Czasem ciężko jest coś zauważyć , nawet przy kontroli. A z biegiem czasu nabierzesz doswiadczenia. Kazdy z nas kiedyś zaczynał i każdy z nas ma jakieś przejscia i poczucie winy za sobą ...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Maniuchna
Posty: 51
Rejestracja: pn sie 03, 2009 11:28 am
Kontakt:

Re: Trzęsie się, czołga + żółty śluz.

Post autor: Maniuchna »

Dzięki Wam jeszcze raz. Dzisiaj było o wiele lepiej, chociaż ja jestem bardzo wrażliwa i emocjonalna oraz szybko wybucham, znajomi starali się, żebym znowu sobie o Niej nie przypomniała. I właściwie im się udało.

Napisałam już do kilku osób, czekam teraz na odpowiedzi dot. szczurasków. Nie wiem jak to będzie... mam nadzieję, że dobrze.

Jeszcze raz dziękuję, dzisiaj jest już lepiej.
i am an antichrist, i wanna be anarchy

Misza [*][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”