Co jest mojej Klarze? Pomocy...

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Co jest mojej Klarze? Pomocy...

Post autor: Afera »

Ja dla uspokojenia sumienia na Twoim miejscu poszłabym z nią jeszcze do innego weta na konsultację. Tylko nie takiego od psów i kotów, tylko od małych zwierząt. Sprawdź jacy weterynarze są polecani w Twoim mieście na naszym forum.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Co jest mojej Klarze? Pomocy...

Post autor: szczuruleczka »

Ale ten wet to nie ejst jeden tylko chyba z dziesięciu. Jedni specjalizują się w kotach czy psach a inni w gryzoniach :)
Klara jak narazie jest w fajnej formie, apetyt dopisuje jak za "dawnych lat", wyłazi z domku i klatki, domaga się uwagi.
Tak więc jeśli zacznie się pogarszać odwiedzę innego weta, ale skoro jak narazie jest w porządku... ;)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co jest mojej Klarze? Pomocy...

Post autor: unipaks »

szczuruleczka pisze: Jedyna rzecz która mi się nie podoba to to, że jak zeskoczy z domku na podłogę klatki to traci równowagę. Ale poza tym wszystko jest okey. Już nie piszczy :)
Może rzeczywiście jakiś uraz łapki był..? :) Bo mam nadzieję, że nic neurologicznego :-\ Nie przekrzywia główki, nie obraca się jakoś wokół itp? W jakim ona wieku jest tak w ogóle?
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Co jest mojej Klarze? Pomocy...

Post autor: szczuruleczka »

Nie, nic z tych rzeczy nie robi, normalnie się zachowuje, coraz lepiej idzie jej skakanie ;D
Za 2 miesiące chyba będzie mieć 2 lata. bo brałam ją w maju 2010 jako 4-miesięczną szczurzycę :)

Wydaje mi się, że jest coraz lepiej, chętnie bierze antybiotyk, połączyłam ją już z drugą szczurką i są we dwie - bo tamta strasznie smutna była jak kapturek siedziała w "izolatce" ;D

Ja też mam taką nadzieję :)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Co jest mojej Klarze? Pomocy...

Post autor: szczuruleczka »

Długo nie wchodziłam na forum - w każdym razie od dawna jest super, szczurcia zdrowa jak ryba, jestem w trakcie uczenia nowych sztuczek - mały szaleniec :)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”