miękki guzik na podbrzuszu

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
paulinkas77
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:05 am

miękki guzik na podbrzuszu

Post autor: paulinkas77 »

Witam,
od niespełna roku mam dwa szurki wesołe chłopaczki :). Ostatnio zauważyłam że u jednego pojawił się guz na podbrzuszu jest on miekki normalnie owłosiony (sierść na nim) jak naciskam mojego malucha to go nie boli bo nie piszczy. nie wiem co zrobić z tego co się orientowałam żaden weterynarz z Gdańska gdzie aktualnie mieszkam nie specjalizuje się w gryzoniach i nie chaiałabym wydać fortuny na wizytę. Guz wygląda jak wielkie jajo. Nie jest zaczerwieniony normalne owłosienie jest miękki. Szczurek zachowuje sie normalnie biega je pije bawi sie z drugim wygląda na zdrowego. Pomóżcie prosze bo nie mam pojecia co mu dolega.... Czy czasami nie jest to jakis syf który sam sie wchłonie... Możliwe że jest to jakiś ropniak, kaszak. Sama nie chciałabym narazie tego ruszać. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: miękki guzik na podbrzuszu

Post autor: Paul_Julian »

Zadzwoń tutaj:
http://www.lecznica.gdansk.pl/

Umów sie tam na wizytę. Bodajże dr Ania Bielska zna sie na szczurkach, ale jak powiesz o co chodzi przez telefon, to Ci powiedzą.
Niezbyt fajny dojazd ( 171 z Oliwy) , ale warto.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
paulinkas77
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:05 am

Re: miękki guzik na podbrzuszu

Post autor: paulinkas77 »

Dzieki, jutro spróbuje zadzwonić do nich. Mieszkam na niedzwiedniku więc z dojazdem na Osowę nie mam tak źle. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”