Atak paniki, dzikości, gryzienie ogona

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ilona, pani Borysa
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 12, 2010 9:19 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Atak paniki, dzikości, gryzienie ogona

Post autor: ilona, pani Borysa »

Nie bardzo mam czas teraz szukać na forum co sie Brunowi dzieje, więc proszę o szybką pomoc zanim wyciągne spanikowanego szczura z łózka.
cały dzień spał sobie pod szafą i nagle zdecydował sie przyjśc do mnie na wyrko. pomiziałam go chwilkę, a że mam dwa identyczne szczury które rozróżniam po pasku na brzuchu, to obróciłam Bruna na placy. Zaczął się szamotać, przeraźliwie piszczeć zupełnie inaczej niż kiedy wyrywał sie gdy chciałam go zdominowac. Puściłam go. Niedawał się dotknąć bo piszczał-pierwszy raz słyszałam by tak piszczał-jakby z bólu. Gdy chciałam go dotknąc cały sie stroszył i chciał ugryść. Zaczął sie kręcić za ogonem i go iskać, czy gryść, nie wiem, bo światło dawał mi tylko komputer. Dałam mu kawałek chleba na szybko, który porwał i uciekł.
jak sądzicie? zwykły atak paniki bo myślał że chce go zdominować? A może uszkodziłam mu ogon?
-Wytrzymasz ze mną?
-Nie wytrzymam bez Ciebie

(dla szczurów mych)

Bąble http://www.garnek.pl/ilonkas/11948918
Awatar użytkownika
ilona, pani Borysa
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 12, 2010 9:19 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Atak paniki, dzikości, gryzienie ogona

Post autor: ilona, pani Borysa »

Nie doczekałam się pomocy, jednakże ogłaszam fałszywy alarm. To był atak paniki, Bruno wrócił do ,,normalnego" funkcjonowania.
Dziękuje za uwagę :))
-Wytrzymasz ze mną?
-Nie wytrzymam bez Ciebie

(dla szczurów mych)

Bąble http://www.garnek.pl/ilonkas/11948918
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Atak paniki, dzikości, gryzienie ogona

Post autor: unipaks »

Były kłopoty z wejściem na stronę, przejściowe trudności :P
Dobrze, że cokolwiek to było - przeszło; może istotnie uraziłaś go jakoś w ogonek - najważniejsze, że już w porządku :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Atak paniki, dzikości, gryzienie ogona

Post autor: Iguta87 »

Moja Fufa ma takie ataki paniki, zazwyczaj kiedy dotknę ją z zaskoczenia. Na co dzień jest spokojnym, ślamazarnym szczurasem a jak się tak przestraszy to walczy jak lew;) piszczy, syczy, wyrywa się jakby przed śmiercią uciekała, później musi chwilkę ochłonąć i wszystko wraca do normy;)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”