operacja bardzo młodego ogonka

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

operacja bardzo młodego ogonka

Post autor: sylwiaj »

w poniedziałek ide z Klemntynka do weta - dziewczynka jak otwierała oczka to najrawdopodobniej jedno sobie uszkodziła - oczko jest mętne a w oczku jest dziurka i nie wiem czy nie bedzie trzeba oczka usówac:(
w dniu wizyty bedzie miała 21 dni tak wiec jak ja przetransportowac? napewno bedzie jechala z Mucha (Lucrin) brac jej matkę? czy moze wszystkie maluchy?

w poniedziałek napewno nie bede chciała jej operowac bo jest za mala jak juz to po swietach ok 10 kwietnia (wtedy będzie miała 29 dni) co o tym sadzicie? na co powinnam zwrócic uwagę? jak sie przygotowac? i jak opiekowac sie takim maleństwem?

jak nazywa sie to czego nie mozna podawac młodym szczurkom? (składnik antybiotyku wywołujacy pokrzywienie ogonka)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: operacja bardzo młodego ogonka

Post autor: noovaa »

Ja brałam tylko malucha ... bez mamy i innych malców .. Maluszek większość czasu w poczekalni przespał u mnie pod bluzą.

Jesteś w Warszawy, masz dostęp do dobrych weterynarzy .... jeśli operacja będzie konieczna, myślę że będą wiedzieli kiedy ją wykonać. Podejrzewam że na czas przed zabiegiem dostaniecie kropelki do oczu z antybiotykiem.

Zdaje się że to Enrofloksacyna podawana w zbyt młodym wieku może spowodować wady rozwojowe. Ale 100% pewna nie jestem że nie pomieszałam.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: operacja bardzo młodego ogonka

Post autor: sylwiaj »

no własnie ide do dr Damiana z Medicavetu wiec pewnie bedzie sie z dr Rzepką konsultował:) tyle ze wole jeszcze z forum sie dopytac dla pewnosci:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”