laktacja rok po sterylce

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

laktacja rok po sterylce

Post autor: sylwiaj »

czy to normalne ze samica (Mucha) rok po sterylce dostała laktacji? zrobił jej sie guzek pierwsza mysl - ropień wic złapałam za strzykwekę i przebiłam a tam mleczko do tego w miejscu gdzie nie powinno go byc bo 3 miesiace temu miała tam 2 operacje - pierwsza wycinanie guza i druga bo guz odrósł - wycinanie guza i gruczołu i teraz tam zebrało sie mleko. żeby było jeszcze ciekawiej to Mucha dostaje od 3-4 miesiecy regularnie Lucrin co 3 tygodnie. O co chodzi? czy to jest wina maluszków które ostatnio wyladowały w klatce? Ściągnełam z Muchy strzykawką 1 m mleka;/
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: laktacja rok po sterylce

Post autor: noovaa »

http://szczury.org/viewtopic.php?p=852642#p852642

Tutaj Paul Julian pisał o usuwaniu mleka z zatkanego gruczołu.

Po sterylce, raczej może tak być. U samiczki większość hormonów produkowana jest w mózgu.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: laktacja rok po sterylce

Post autor: sylwiaj »

tak ale raz ze nie ma tam gruczołu - nie wiem czy scieka skads to mleko do tego worka czy co? a dwa ze 3 dni temu była na Lucrinie i wet ja oglądał i ani sladu mleczka - no poza tym jednym wielkim guzem
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: laktacja rok po sterylce

Post autor: noovaa »

Nie mam pojęcia. Jesteś pewna że to ten sam gruczoł, który był usunięty ?

A może ten guz, to też tylko mleko ? ( Paul mi pisał, że podobno czuć pod palcem że się przelewa płyn ).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: laktacja rok po sterylce

Post autor: sylwiaj »

no własniej u nieej było czć, mleko juz siagnięte.
co do tego ze był usówany to jestem pewna bo 2 razy miała zabieg a za drugim razem nawet dr pokazywała mi gruczoł zreszta po tym zabiegu Muszce rana sie strasznie paprała.
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”