Kołnierz

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szlajfka
Posty: 122
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 5:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kołnierz

Post autor: szlajfka »

Czy można coś zrobić żeby szczur nie zdjął sobie kołnierza po operacji? Bo moja Iski wciąż z nim walczy a ja się boję , że wygra.... Menda sama pije i je chlebek pokruszony i serek, ale mycie się jest jej problemem, myłam ją mokrą ściereczką, ale ona sama chce się umyć... Dzisiaj miała operację, ma kołnierz nosić do poniedziałku co najmniej. Sorki jeśli temat zdublowany, nie miałam siły szukać podobnego w razie czego proszę o scalenie.
Przy mnie: Kropeczka, Leonek, Ącek WWW
Odeszły: Niuniuś, Lukrecjusz, Diana, Iskierka

Temacik moich dzieci :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37695&start=15
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kołnierz

Post autor: xiao-he »

I co poradziłaś sobie? Kołnierzyk już zdjęty? :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
szlajfka
Posty: 122
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 5:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kołnierz

Post autor: szlajfka »

Kołnierzyk jeszcze jest, ale sytuacja opanowana :) co prawda dupa jedna zjadła szwy, ale rana się zagoiła i tak i tylko w piątek na kontrolę i miejmy nadzieję że będzie ok. Kołnierza nie zdjęła, chociaż menda jedna, w kołnierzu sobie ranę lizała i zjadła szwy koło odbytu, tak się wygięła, że sięgnęła pomimo kołnierza... Ale nie zaszkodziło to zbytnio i jest ok :)
Przy mnie: Kropeczka, Leonek, Ącek WWW
Odeszły: Niuniuś, Lukrecjusz, Diana, Iskierka

Temacik moich dzieci :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37695&start=15
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”