[OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Grepefruitka
Posty: 20
Rejestracja: sob lut 25, 2006 9:15 pm

[OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Post autor: Grepefruitka »

jest to wedlug mnie bardzo mlody szczur, bardzo bym chciaal aby to byl samiec naprawde mial jajka i moszne jak brałam go a teraz zniknely nie wiem co sie stało! Pomocy!!
Natka :]
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Post autor: Elly »

Hmmm zrob jeszcze zdjecie tego szczurka jak jest w pozycji stojącej. Takie zdjęcia dałas wczesniej. Moze tak da sie to jakos ocenic, bo faktycznie jakos dziwnie to wygląda :>

Tylko ze długosc od ujscia cewki moczowej do odbytu jest dosc dluga, co wskazuje na samczyka. Nie wiem, daj jeszcze inne fotki :)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Post autor: Elly »

Hmmm, aktualnie mi to przypomina samiczke. Ale widac ze to bardzo mlody szczurek, wiec trudno to ocenic po zdjęciach. Jak go brałas [ze sklepu?] to pytalas o wiek?
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Grepefruitka
Posty: 20
Rejestracja: sob lut 25, 2006 9:15 pm

[OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Post autor: Grepefruitka »

oni w tym sklepie nawet nie wiedzieli czy maja samce czy samice szukałam jakiegos z jajkami i byly jajka a tu po dwochj dniach zniknely ale jest młodziutki i chudziutki! :( to co zastąpie tamte zdjecia nowymi jakimis gdzei bedzie widac dokladnie 2 nogi pomocyyy ;]
Natka :]
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Post autor: Elly »

Zrób zdjęcie z bliska, jak szczurek sobie siedzi. I z bliska tak jak poprzednie robilas, tylko byle by byly wyrazne, bo tak to tudno powiedziec
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Post autor: ESTI »

Grepefruitka, prosze nie pisz o tej samej sprawie w roznych tematach.
Posty zostaly scalone.


Wracajac do tematu - to dziewczynka na 99%.
Musiala rzeczywiscie miec kupke w przy odbycie, stad to wrazenie.

Teraz musisz zdecydowac, czy czekasz pare dni az pojawia sie jajka (jednak wydaje mi sie, ze sie nie pojawia), albo zatrzymujesz dziewczynke i sprawiasz jej kumpele - jesli masz na to warunki. Jesli nie to trzeba znalezc domek dla niej, zeby nie bylo kolejnego miotu malych lobuzow.

Caly czas patrze na zdjecia (sa nie wyrazne) i dziwnie to wyglada, ja bym poczekala i trzymala ja oddzielnie. Ma strasznie mokry ten zadek... albo mi sie wydaje. :roll:
Obrazek
jolka0505
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 04, 2011 2:27 pm

OBOJNIACTWO!!!

Post autor: jolka0505 »

Witam, szukałam juz wszedzie ale nie znalazłam.
Otóż moj szczurek ma pochwe i prącie, jajka pewnie schowane w brzuszku, wiec mam pytanie, czy on sam umie sie zaplodnic?
Czy moze zostac zaplodniony przez innego szczura ??
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: OBOJNIACTWO!!!

Post autor: BabeOfJazz »

Odpisałam ci w temacie, w którym wczesniej pisałaś... ; )
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: OBOJNIACTWO!!!

Post autor: S. »

Jeżeli jest obojnakiem, to dzieci z tego nie będzie.
Daj zdjecia, pomożemy ocenić płeć.
Możesz też iść do weterynarza, aby zbadał szczurka i określił i płeć stan zdrowia szczurka.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: OBOJNIACTWO!!!

Post autor: Paul_Julian »

jolka0505 pisze:Witam, szukałam juz wszedzie ale nie znalazłam.
Otóż moj szczurek ma pochwe i prącie, jajka pewnie schowane w brzuszku, wiec mam pytanie, czy on sam umie sie zaplodnic?
Czy moze zostac zaplodniony przez innego szczura ??
A jestes pewna, że ma prącie ? Tutaj http://ratguide.com/health/figures/prot ... gure_1.php są fotografie jak nalezy delikatnie odsunąć napletek z penisa. jeśli coś takiego można zrobić , to na pewno jest to chłopiec, lub obojniak. Z tego co kojarzę, obojniaki są bezpłodne.
Zrób foteczkę, dobrze by tez było gdybyś poszła do weterynarza , można zrobić USG.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: [OBOJNIACTWO] chłopak czy dziewczyna?

Post autor: pipilotti »

Nie pomyślałabym, że będę miała podobny problem, ale stało się. Adoptowałam fuzza, który miał być dziewczynką. Po powrocie z ogonem do domu zaczęłam mieć wątpliwości - szczur ma sutki, coś w rodzaju małych (naprawdę małych) jąder, odległość między cewką moczową a odbytem wskazuje na to, że jest facetem. Weterynarz wymacał jądra wewnątrz, w piątek czeka mnie kolejna wizyta i decyzja o ewentualnym zabiegu. Z relacji dziewczyny, od której wzięłam szczura wynika, że zwierzak mieszkał z koleżanką, która niedawno umarła (stąd decyzja o oddaniu ogona komuś, kto ma stado). Szczurek jest bardzo drobny, waży 250g i pani doktor, która go oglądała była przekonana, że nie ma roku, a właśnie w takim rzeczywiście jest wieku...Nie mam powodów, by podważać wiarygodność jego/jej poprzedniej opiekunki, cała sprawa jest więc dość dziwna, a biedak na razie siedzi w osobnej klatce.
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”