[SERCE] niewydolność - blady szczurek

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ivory
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 2:13 pm

[SERCE] niewydolność - blady szczurek

Post autor: Ivory »

Zauwazylam ze moja Fiona nie jest taka ladna rozowiutkattylko troszeczke zbladla. Ma taki jasniutki ogonek i lapki. Co to moze oznaczac?
Jestem dziewczynką:)
Kwiat paproci

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: Kwiat paproci »

Hmm... Jak dlamnie to troche dziwne ,że wogule ktoś zauważył :shock: , że ogon szczurkowi zbladły i łapki. Ile masz szczurka :?: Może zblednąć od tego , żę idzie zima chociarz na mnie jeszcze opalenizna siedzi 8)
Ivory
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 2:13 pm

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: Ivory »

Mam ja juz ok. poltora miesiaca. I jakos tak dzisiaj zauwazylam:) Jeszcze wczoraj byl rozowy. Szczurek zachowuje sie normalnie. Tak tylko pytam. Jestem raczej przezorna.
Jestem dziewczynką:)
Kwiat paproci

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: Kwiat paproci »

Jak na mój gust nic jemu nie powinno być!
Ivory
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 2:13 pm

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: Ivory »

Dzieki! Zobaczymy moze do wieczora zrozowieje;)
Jestem dziewczynką:)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: myszka »

Nie wiem, może ma cos z krążeniem... jesli jest to aż tak rażąca różnica w koloże, że zauwarzyłaś, to aż tak bym tego nie bagatelizował...
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

[quote="Kwiat paproci"]Może zblednąć od tego , żę idzie zima [/quote]
eee...co ma piernik do wiatraka???
Ja sie nigdy z takim przypadkiem nie spotkalam... i jsli jest to znaczaca roznica,to tez polecalabym sie wybrac do weta...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Kwiat paproci

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: Kwiat paproci »

eee...co ma piernik do wiatraka???
Ja sie nigdy z takim przypadkiem nie spotkalam... i jsli jest to znaczaca roznica,to tez polecalabym sie wybrac do weta...[/quote]

W wiatraku wyrabia się mąkę i z tej mąki powstaje piernik :P
Chodzi o to , że szczurek mógł przebywać na słońcu :shock: ( no i z tego opalenizna) Sama w to zbytnio nie wierze , ale gdy jest mniejsze nasłonecznienie opalenizna spada :P
Albo szczurki po urodzeniu są bardziej różowiutkie :!:
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: koteczek »

hahaha szczur sie opalil... skoro zbytnio nie wierzysz to po co piszesz?? Ja bym sie przeszla do weta bo to nigdy nie zaszkodzi!!
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[SERCE] niewydolnosc - blady szczurek

Post autor: IVA »

Tak jak podała Ci Myszka mocne, widoczne blednięcie powłok skórnych może świadczyc o niewydolności krążeniowej lub krążeniowo-oddechowej. Czasami jest to jeden z objawów utajonego zapalenia płuc. Warto przebadać maluszka.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”