Alergia

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kubakas12
Posty: 22
Rejestracja: śr lut 19, 2014 4:31 pm

Alergia

Post autor: kubakas12 »

Cześć! Mam szczurka od 6 dni i mam pewne przeczucia co do alergii u mnie. 1 dnia wszystko było spoko, drugiego - katar, kaszel i osłabienie tyle że wtedy był u mnie kolega- też miał kaszel i był osłabiony więc możliwe że mnie zaraził.Leczyłem się 2 dni oczywiście cały czas mając kontakt ze szczurem dotykowo! 4 dnia podrapałem się w rękę(tak sobie NIE dlatego że mnie swędziało tylko tak sobie)Kolejnego dnia moja skóra na ręce była szorstka i pojawiły się objawy choroby którą miałem rok temu czyli takie jakby uczulenie na coś co wywołuje u mnie swędzenie i właśnie taką chorobę skóry.Mam takie jakby miniaturowe bąble (naprawdę niewielkie praktycznie nie widoczne) i smaruje się kremem.Widać że pomaga a ponadto mam stały kontakt ze szczurkiem.A jednak mam wątpliwości! Prosze o odpowiedź co o tym sądzicie czy mam alergie czy nie mam! Jeśli sądzicie że mam alergie na mocz, czy co innego to piszcie! (PS: mam psa co ma sierść więc sierść odpada bo nie jestem na nią uczulony.)
Pozdrawiam ;)
Za TM: Maciek[*] na zdjęciu
Martynakk
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 08, 2016 10:52 pm

Re: Alergia

Post autor: Martynakk »

Odnowie stary temat. Mam dwa małe szczurki(7-8 tyg) i nie są to moje pierwsze szczury (pierwszy raz mam samce)... Chodzą i śpią mi pod koszulką. W miejscu ich podrapan mam baaaardzo swędzące ranki... Pojawiają się krostki (takie typowe przy uczuleniu) miał ktoś kiedyś takie objawy?! Czym to może być spowodowane? Nie jestem alergiczką... Nie wyobrażam sobie braku kontaktu ze szczurami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”