MLASKANIE (filmik)

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
patka09
Posty: 18
Rejestracja: sob lut 01, 2014 9:35 pm
Lokalizacja: W-wa

MLASKANIE (filmik)

Post autor: patka09 »

Witam postaram się jak najkrócej opisać nurtujący mnie problem ::)
Od jakiegoś czasu mój łysolek zaczął mlaskać(?) Na początku stwierdziłam, że to na tle nerwowym jednak występowało to za często i niemalże w każdej sytuacji (po przebudzeniu się, po jedzeniu, podczas zabawy ect.), później obejrzałam pyszczek i zauważyłam że jeden z wąsów wchodzi mu do pyszczka i to go może denerwuje więc pozwoliłam sobie go obciąć nie mniej mlaskanie nie przeszło. W końcu pojechałam łysolkiem do weta z myślą że może coś mu weszło w podniebienie, na wziewie miał obejrzany pyszczek i zapodaną sondę do żołądka ale nic niepokojącego nie wykryto. Został przepisany mu antybiotyk i przeciwbólowy lek ale i po wybraniu leków mlaskanie nadal się utrzymuje choć już nie z taka częstotliwością jak na początku. Kolejna wizyta u weta jest za tydzień (5go maja). Pisze to wszystko bo już brakuje mi koncepcji dlaczego tak robi, a może Wasze szczurasy miały podobne zachowanie/objaw. Jestem otwarta na jakiekolwiek propozycje ???

Filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=hIEPqS6 ... e=youtu.be
(ziewanie to raczej nie duszności bo nakręciłam ten filmik zaraz jak się obudził i właśnie zaczął mlaskać)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”