Czy cokolwiek można jeszcze zrobić?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mazian90
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 19, 2014 4:43 pm
Lokalizacja: Police

Czy cokolwiek można jeszcze zrobić?

Post autor: Mazian90 »

Witam...
Mam poważny problem z moim szczurkiem. Jest to samiczka, która ma około roku.
Mianowicie, na szyi zrobił jej się ropniak, wizyta była u weterynarza a nawet dwie, za pierwszym razem gdy tylko zobaczyliśmy z dziewczyną, że coś jest ze szczurkiem nie tak, bez zastanowienia wybraliśmy się do weta, tam pan poszedł na ryzyko i przebił gulkę, która ku uldze okazała się ropniem a nie nowotworem. Dał oczywiście antybiotyk, który podawaliśmy. Po drugiej wizycie kazał płukać ropnia i w podobny sposób jaki jest opisany na forum. Ale co do problemu, dzisiaj biorąc się za płukanie zobaczyliśmy, że jest ledwo żywa, wychudzona, mimo podawania jedzenia. Nie ma siły nawet utrzymać główki w górze, podawanie pokarmu oraz wody przez strzykawkę nic nie daje, a gdy chciałem ją włożyć do klatki, żeby odpoczęła odwraca się i ciągnie na ręce gdzie siedzi w bezruchu z ledwo otwartymi oczkami. Boję się, że to już koniec, a niestety wet przyjmuje dopiero jutro od 15 do 18, czy jest cokolwiek co można zrobić??? Bardzo proszę o poważne podejście do sprawy, forum przeglądam od godziny i próbuję cokolwiek znaleść jednak nic nie odnosi skutku :( Nawet nie wiem czy opisałem wszystko, więc jakby były jakieś wątpliwości proszę pytajcie a od razu odpowiem...
Mazian90
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 19, 2014 4:43 pm
Lokalizacja: Police

Re: Czy cokolwiek można jeszcze zrobić?

Post autor: Mazian90 »

Odpowiedź pojawiła się sama :,(
Nasz ogonek wydał ostatni oddech na naszych dłoniach :,( :,( :,(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”