Brak apetytu

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Minti
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 03, 2014 5:58 pm

Brak apetytu

Post autor: Minti »

Witam. Ostatnio (5 dni temu) dostałam dwa szczurki, a dokładnie samiczki. Jedna rozwija się prawidłowo, ma dobry apetyt, jest ruchliwa, rośnie dosłownie z dnia na dzień. Druga jest prawie o połowę mniejsza. Jest senna, śpi bardzo dużo, mało je (tylko suchą karmę, ew. buraka, ale bardzo niewiele). Gdy wypuszczam je z klatki, na początku obydwie są równie ruchliwe, bawią się ze sobą (w klatce też), ale po jakimś czasie ta mniejsza przychodzi do mnie i chowa główkę w moją bluzę i śpi. Bardzo mnie to martwi, dodam że nie jestem wielkim znawcą i nie wiem jak ją zachęcić do jedzenia. Jedyne co mi przychodzi do głowy to wizyta u weterynarza. Proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli chodzi o moją wiedzę (ciągle się uczę). Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Brak apetytu

Post autor: sliwkowapanna »

może ma taki okres. U mnie też dwoje jest aktywnych, a dwóch śpi nonstop. co prawda możesz iść do weta, ew szczurek może mieć "depresję", z powodu zbyt dużej ilości światła i się stresować+więcej spać, ale no nie widzę szczurka
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”