Proszę o pomoć

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kindzia99
Posty: 17
Rejestracja: ndz paź 19, 2014 8:12 pm

Proszę o pomoć

Post autor: kindzia99 »

Witam. Od dziś mam nowego szczurka, ponieważ mój wcześniejszy odszedł. Kupiłam go w sklepie zoologicznym (wiem ze lepiej z hodowli ale nie mam możliwośći ani zielonego pojęcia gdzie jest hodowla niedaleko mojego malego miasteczka), w sumie to dzwonilam w poniedzialek ale sprzedawcy powiedzial ze będą dopiero na dziś szczurki bo jedzie po nie do hodowli więc są z hodowli. Kiedy go kupywalam byl normalny i wydaje mi sie ze wszystko bylo z nim ok. Dzien dzis byl zimny, dostalam go w pudelku kartonowym, mielismy "szybką i ciężką" podróż samochodem mam na myśli ze strasznie trząchało nim szczurek latal troche po tym kartonie ale nie mogłam temu zapobiec, droga trwala 15 min. No w domu w klatce jak byl zauwazylam ze ma dziwnie przekrzywioną głowę w prawą stronę i lekko w bok chodzi, nie wiedzialam co mu jest myslalam ze moze ktoś obciął mu wąsy z jednej strony, potem myślałam ze moze skręcił kark i tak naprawde nie mam pojęcia co to moze być, ale tym razem myślę że go powiało więc dalam mu do klatki "kocyk" (kawalek cieplej czapki) ale jej unika nie moze sie z nia oswoic, wiec przystawilam mu lampkę ktora mu grzeje i spi pod nią. Mam nadzieję że sie rozgrzeje i mu minie ten skręt glowy. Może ktoś z was miał podobną sytuację? Wie od czego to się wzieło? I jak temu zapobiec? Proszę o pomoc :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Proszę o pomoć

Post autor: Paul_Julian »

Jutro koniecznie idz do weterynarza. Bardzo możliwe, ze szczurek ma zapalenie uszka. Tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=168&t=45197 podobna sytuacja.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”