czy jestem uczulony ?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
cookieman1984
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 10, 2014 11:28 am

czy jestem uczulony ?

Post autor: cookieman1984 »

Bawie sie ze swoimi szurami cale dnie i nie mam objawow, jak ktorys mnie zadrapie podczas zabawy to to miejsce puchnie jak po ugryzieniu komara i swedzi, czy jestem uczulony ?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy jestem uczulony ?

Post autor: unipaks »

Może się kiedyś rozwinąć z tego pełna skórna lub oddechowa alergia, ale niekoniecznie; pilnuj całości swojej skóry (długi rękaw, nogawki spodni itd), a w razie zadrapania nie czekaj, tylko od razu przemyj to miejsce ciepłą wodą
Trzymam kciuki, żeby minęło! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
cookieman1984
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 10, 2014 11:28 am

Re: czy jestem uczulony ?

Post autor: cookieman1984 »

Juz na tyle pokochalem moje ogonki ze pomimo swedzenia i powoli zaczynaja mnie oczy szczypac, ale to moze byc od zmeczenia za nic ich nie oddam, puszczam je wolno po domu to i tak przychodza do mnie sie bawic, sa strasznie przytulasne, najlepiej zasypiaja mi w nogach pod koldra i wtedy musze czekac az sie obudza aby ich nie przygniesc, jak mozna by sie takich przytulakow pozbyc, czy jest jakies odczulanie czy cos takiego, szczory mam od jakis 8 miesiecy ale objawy sie nasilaja, mysle ze spowodowane jest to tym ze maja coraz wieksza swobode w domu bo niedawno byla kastracja samca i sterylizacja samicy dopiero od tamtej pory lataja tyle razem ile maja ochote, wczesniej puszczane oddzielnie w jednym pokoju na okreslony czas, teraz maja cale mieszkanie do dyspozycji, same wracaja do klatki jak sie chca zalatwic albo sa glodne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”