[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rarr
Posty: 62
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:24 pm

[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Post autor: Rarr »

Coś jest chyba nie tak z Luną. Od wczoraj mało się rusza, prawie ciągle śpi, spuchło jej lewe oko i najwyraźniej ciągle się czegoś boi bo stroszy sierść i chowa się w domku i po kątach klatki... Nie wiecie co to może być? Pójdę do weta jak będzie trzeba ale najpierw chciałem spytać was... Pomóżcie... :(
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Post autor: Masterton »

Nastroszenie sierści równie dobrze może oznaczać chorobę a nie strach. Czy mała je i pije?
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Rarr
Posty: 62
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:24 pm

[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Post autor: Rarr »

trudno mi teraz powiedzieć bo właśnie karmi młode... ale jak nasypałem jej teraz do miski jedzenia to się na nie nie rzuciła jak zwykle.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Post autor: Mycha »

Może wykończona karmieniem młodych? Samiczki tak mają- próbują znaleść miejsce z dala od tego "diabelstwa" :wink: Jeśli ma apetyt i żadnych urazów, opuchnień i czego tam jeszcze to możliwe że nic się nie stało.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Rarr
Posty: 62
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:24 pm

[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Post autor: Rarr »

je i pije normalnie.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Post autor: Mycha »

Przemyj świetlikiem /myśle że będzie w większym markecie/ i zaczekaj do jutra, chyba, ze starn oczka będzie szybko się pogarszał.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[NARODZINY] nastroszona siersc i stres

Post autor: krwiopij »

jesli szczirka nagle stala sie apatyczna, stroszy siersc, mruzy oczka i najchetniej w ogole by sie z legowiska nie ruszala, ja bez wahania zabralabym ja do weta... to sa objawy choroby i nie daj boze maluchy zarazi... :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”