Naliczanie postów

Archiwum ogłoszeń.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Naliczanie postów

Post autor: Marcin »

jeśli spojrzycie na swój licznik postów, zauważycie pewnie, ze kilka (set) mogło Wam zniknąc. Stało się tak dlatego, że naliczanie postów w tych tematach zostało zablokowane:

Podaj Łapę
Pogaduchy
Ankiety i konkursy
Książki i Linki
Wszystkie zwierzaki
Herbal Pets
TESTY
Zsyp

Dodatkowo, moderatorzy od dziś zaczynają ciąć każdy offtopic i odnowienie istniejacego juz tematu w podforum SZCZURY::.

Ostrzegam już teraz. Jeśli znów usłyszę na gg marudzenie o to że "mój licznik postów zwariował", pożegnam tą osobę na dobre z tym forum

Sądzę że nie tylko ja mam już dość trolowania na forum które w swoim założeniu miało być encyklopedią wiedzy dla każdego przyjaciela szczurka.

Powyższa zasada zaczyna być stosowana do funkcji "pomógł" - jeśli mod/admin uzna że jest to trolowanie, minimalna wartosc dla ostrzezenia to 2 dla trola.

polecam link Netykieta
Ostatnio zmieniony śr mar 15, 2006 5:33 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Naliczanie postów

Post autor: Ania »

Chciałabym tylko dodać, że wszelkie bunty "nagradzane" będą podobnie jak marudzenie na gg.
Już kiedyś próbowaliśmy kilka razy wprowadzić ostrą moderację w celu uniknięcia tego, co stało się teraz (jak widzicie, teraz większości przeszkadza to, na co kiedyś próbowaliśmy "zareagować" przy samych zalążkach).

PW z pretensjami będą ignorowane, to samo z informacjami na gg - wyjątkowo napastliwe osoby (z Forum) muszą liczyć się z tym, że zostaną pożegnane, jeśli nie dostosują się do zasad i/lub będą próbowały wpłynąć na ich zmianę sposobem "mam was gdzieś i tak zrobię co chcę".
Wolność słowa wolnością słowa a zasady zasadami. Chcesz pisać na forum? Dostosuj się. Nie chcesz się dostosować? Proponuję inne fora, tam są wyjątkowo "łagodne" zasady ;)

1. Osoby wyjątkowo uparte proszę o wydrukowanie sobie obrazka poniżej i powieszenie go nad łóżkiem:

Obrazek

2. A dla osób o wyjątkowym antytalencie do rozumienia treści pisanej - specjalnie RTFM (Read The Fuc*i`n Manual) czyli w (bardzo) wolnym tłumaczeniu - Jak mądrze zadawać pytania
Taki ładny wykładzik znajdziecie >> TUTAJ <<

Tyle z mojej strony.
Ostatnio zmieniony sob sie 25, 2007 2:58 am przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”