[GDYNIA] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sokoliczka
Posty: 38
Rejestracja: pt maja 17, 2013 6:25 pm

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Sokoliczka »

Dr. Debis- polecam stanowczo, warto do niego jechać obojętnie czy ma dyżur w Redłowie czy na Obłużu, bardzo zaangażowany, rozpoznał małych pacjentów i delikatnie się z nimi obchodził.
Osłuchał porządnie mojego Chwostka mimo, że byłam z ogonami tylko na kontroli po leczeniu drapania :) moje ciury to jeszcze maluchy i ponieważ są pierwsze to najchętniej latała bym do weta z każdym objawem by żyły jak najdłużej:)
Stuart, Chwostek, Ryczypisk
Obrazek
Awatar użytkownika
krlnn
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 01, 2013 5:22 pm
Lokalizacja: Sopot

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: krlnn »

Polecam dr Hannę Szczędzinę- zdiagnozowała u mojej szczurci wszy, których nie potrafiła 2 razy wykryć pani z ul.Feniksa na Osowej. Zapłaciłam 40 zł za całą wizytę- dostałam Stronghold dla reszty stadka i Manusan do przemywania strupków. Dzisiaj wycięła też u Dzidki guza, wszystko poszło dobrze, jutro i w niedzielę idziemy na zastrzyki, operacja kosztowała 80 zł, więc myślę że niezbyt dużo :) Pani Hania jest bardzo sympatyczna, myślę że nareszcie trafiłam na weta któremu mogę w pełni zaufać ;)
monializa
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 6:21 pm

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: monializa »

Mam nieco mieszane uczucia do dr Debisa(Redłowo/Obłuże). Nie mówię, że jest złym lekarzem, bo naprawdę wiele mu zawdzięczam, ale w przypadku leczenia zaburzeń neurologicznych(prawdopodobieństwo wystapienia guza przysadki) nie zgodził się na leczenie większymi dawkami kabergoliny. Piszę o tym, gdyby ktoś był w sytuacji podobnej do mojej by wiedzieć na czym się stoi. Oczywiście artykuły dostepne na forum wydrukowałam i pokazałam, jednakże mimo tego usłyszałam odpowiedź - 'my tak nie leczymy'.
Poza tym jeszcze jedno wg mnie bardzo istotne zagadnienie - martwice. Pan doktor często zapomina rozcieńczyć antybiotyk, więc dobrze jest przypomnieć o tym.
Awatar użytkownika
nicole1991
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 14, 2015 10:31 pm

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: nicole1991 »

Dr Sylwia Kruk. :)
Moje wszystkie ogonki leczyla Pani doktor, przeprowadzila conajmniej 3 operacje, bez zadnych komplikacji. Za wizyte bierze grosze,jak i za operacje (wyciecie guza 45zl).

Namiary: Gdynia Redlowo, Stryjska 25. Ten sam wet gdzie przyjmuje dr Debis.
Z nami; Pandzi, Nessi i Ptysiu <3 . Za TM: Ciapuś [*] i Coli [*]
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Flaumel »

Update: Hania Szczędzina otworzyła własny gabinet (nie przyjmuje już na Stryjskiej w Redłowie). Vet Care ul Abrahama 13a Pogórze (numeru telefonu nie posiadam jeszcze, strony też jeszcze nie znalazłam)
Obrazek
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Flaumel »

Flaumel pisze:Update: Hania Szczędzina otworzyła własny gabinet (nie przyjmuje już na Stryjskiej w Redłowie). Vet Care ul Abrahama 13a Pogórze (numeru telefonu nie posiadam jeszcze, strony też jeszcze nie znalazłam)
Edit: znalazłam stronę :) http://www.vet-care.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Paul_Julian »

Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: smeg »

Uwaga, bo w Gdyni są dwie ulice Abrahama - jedna w Śródmieściu, druga na Pogórzu ::)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Flaumel »

smeg pisze:Uwaga, bo w Gdyni są dwie ulice Abrahama - jedna w Śródmieściu, druga na Pogórzu ::)
Bo oficjalnie Pogórze to nie Gdynia, tylko oddzielna miejscowość ;)
Obrazek
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Osna »

Zauważyłam u 1,5 rocznego szczura narośl na szyi. Nie wiem, co robić. Mieszkam w Elblągu, moje szczury są pod opieką bardzo dobrej pani weterynarz, ale nie ma tam wziewki, a w razie guza, być może trzeba będzie go usunąć. Zastanawiam się, czy od razu jechać do Chwarzna, gdzie mają wziewkę, by tam szczura zdiagnozowali i od razu ewentualnie umówić się na operację, czy na spokojnie najpierw skonsultować to z naszą weterynarz w Elblągu. :-\ Pytam, bo widzę, że w Chwarznie Bankowski jest specjalistą od psów i kotów, a Hajdo jest chirurgiem, podobno z diagnostyką szczurów średnio sobie radzą. Ktoś coś poradzi? Byłabym wdzięczna.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Osna »

Osna pisze:Zauważyłam u 1,5 rocznego szczura narośl na szyi. Nie wiem, co robić. Mieszkam w Elblągu, moje szczury są pod opieką bardzo dobrej pani weterynarz, ale nie ma tam wziewki, a w razie guza, być może trzeba będzie go usunąć. Zastanawiam się, czy od razu jechać do Chwarzna, gdzie mają wziewkę, by tam szczura zdiagnozowali i od razu ewentualnie umówić się na operację, czy na spokojnie najpierw skonsultować to z naszą weterynarz w Elblągu. :-\ Pytam, bo widzę, że w Chwarznie Bankowski jest specjalistą od psów i kotów, a Hajdo jest chirurgiem, podobno z diagnostyką szczurów średnio sobie radzą. Ktoś coś poradzi? Byłabym wdzięczna.
Może źle sprecyzowałam intencję. Chodzi mi o to, czy do tej przychodni weterynaryjnej w Chwarznie Benkowski- Hajdo chodzicie ze zdiagnozowanymi już szczurami na samą operację, czy ci weterynarze znają się tylko na operowaniu, czy na czymś więcej również?
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Diego<3 »

Hana , Montana, Diego
Szkoda, że nie mieszkam w Gdyni ...
Ale jak kiedyś tam przyjade to odwiedze ;)
Diego<3
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: smeg »

Osna, ja do Benkowskiego & Hajdo jeżdżę tylko na operacje, nie diagnozuję u nich szczurów, bo mam od tego lepszych weterynarzy w Gdańsku. Może ze dwa razy próbowałam podpytać o jakieś niepokojące mnie objawy, ale za każdym razem zostały zbagatelizowane. Jeśli chodzi o operacje - nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy guzach/naroślach też nie ma za bardzo co diagnozować, zazwyczaj pozostaje cięcie ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”