polecane-Sosnowiec

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Edyta820917
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

polecane-Sosnowiec

Post autor: Edyta820917 »

Polecam Przychodnię Weterynaryjną Kati w Sosnowcu woj.śląskie -lek.wet Katarzyna Bernacka i lek.wet Ewa Jeziorowska ul.Kiepury 9 41-200 Sosnowiec
http://kati-wet.pl/
P.S.Przychodnia przeniesiona z Będzina do Sosnowca ;)
polecam ;)
7 wariatek- Shila, Kiara, Layla, Gina, Negra, Ronja, i Ranija
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: polecane-Sosnowiec

Post autor: limomanka »

Edyta820917, możesz napisać o tym weterynarzu coś więcej? Np. jakie badania diagnostyczne można tam zrobić i jak jest z wiedzą na temat gryzoni?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
Edyta820917
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: polecane-Sosnowiec

Post autor: Edyta820917 »

Na pewno mają mikroskop do badań kału na pasożyty,robią USG,operacje na stole,wkrótce będą zamawiać wszystko do RTG(rentgena).
Do tej pani weterynarz przychodzi mnóstwo gryzoni-fretek,świnek morskich,szczurków,chomików i szczurków a także koty,psy.Pani weterynarz jest z polecenia.Widać że zna się na rzeczy dziś przyszłam z dwoma nowymi szczurkami na obejrzenie i naprawdę długo oglądała,badała,patrzyła,sprawdzała aż na korytarzu się kolejka zrobiła i potem jeszcze 5 książeczek mi zrobiła dla szczurków więc sporo to trwało-widać że potrafi badać te małe stworzonka i bada cierpliwie,po mału,nie spieszy się i delikatnie a to BARDZO WAŻNE :)
7 wariatek- Shila, Kiara, Layla, Gina, Negra, Ronja, i Ranija
procha.1984
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 26, 2013 1:03 pm

Re: polecane-Sosnowiec

Post autor: procha.1984 »

Też już tam byłam. Nie polecam!!!
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: polecane-Sosnowiec

Post autor: IHime »

procha.1984 pisze:Też już tam byłam. Nie polecam!!!
Możesz jakoś uzasadnić swoją opinię?
agnella
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 16, 2014 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: polecane-Sosnowiec

Post autor: agnella »

Zdecydowanie polecam dr Katarzynę Bernacką. Każdemu zwierzaczkowi poświęca tyle czasu ile jest to potrzebne, dokładnie cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania właścicieli. Trafiliśmy do niej za pierwszym razem z Tosią, robiła co mogła, niestety mała była zbyt chora i nie udało sie jej uratować. Za każdym razem kiedy potrzebowaliśmy pomocy (nawet telefonicznej) pani Bernacka nigdy nas nie zostawiła i zawsze pomagała naszym dziewczynom :)
Z nami: Luna Figa
Za TM:Misia Sara Tosia Tola
[*][/b]
18weronika19
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 11, 2013 9:36 pm

Re: polecane-Sosnowiec

Post autor: 18weronika19 »

Polecam tą klinikę! Kastrowałam tam szczurki i nie biorą dużo a naprawdę się znają na rzeczy! :D
Angelica__
Posty: 28
Rejestracja: sob gru 28, 2013 6:40 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: polecane-Sosnowiec

Post autor: Angelica__ »

Ja również polecam. Chodzę tam od pół roku, mamy za sobą zapalenie płuc, infekcję dróg oddechowych i ropień, za każdym razem wyleczone do końca (w przypadku ropienia obyło się nawet bez zabiegu). Miałam styczność tylko z dr Bernacką, która ma niesamowite podejście do szczurków, jest cierpliwa, poza tym tłumaczy zdenerwowanemu właścicielowi, co właściwie się dzieje ze zwierzakiem. Na doktor Jeziorowską nigdy nie trafiłam, trafiła za to moja przyjaciółka i jest równie dobrego zdania. Profesjonalnie, cennik przystępny, no i fachowa opieka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”