[WARSZAWA] lecznica Oaza

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nita2222
Posty: 44
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 9:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: nita2222 »

Moja powyższa opinia dotyczy tylko dr Kaczmarczyk, u dr Jabłońskiej nigdy nie byłam więc nie oceniam. Bardzo możliwe że jest dobra, ważne, że jesteś zadowolona :)
avoir des rats
Eduś :D Krówka :D Chmurka :D Lamia :D
Szuruś :( Stefanek :( Julek :( Antoś :( [']
Awatar użytkownika
Lama-Carolina
Posty: 82
Rejestracja: wt lut 11, 2014 1:59 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] Polecani

Post autor: Lama-Carolina »

Polecam wam Przychodnie weterynaryjną "OAZA" Szpital zwierząt egzotycznych , oczywiście i nie tylko
Oaza - to nie tylko przychodnia dla zwierząt. Dysponują także szpitalem oraz hotelem dla zwierząt egzotycznych.

Na terenie przychodni znajduje się także mały sklep zoologiczny, w który nabyć można karmy weterynaryjne, karmy dla psów i kotów, artykuły dla gryzoni i zajęczaków oraz artykuły dla gadów. W przychodni można skożystać z usług groomera oraz zoopsychologa i tersera psów. .
Bardzo przyjazna i miła obsługa , dokładnie sprawdził pan weterynarz czy napewno moj ogonek jest zdrowy , obchodził sie z nim delikatnie i nie przeszkadzało mu ze narobił mu na stole kilka bobków ;) może innym tez nie przeszkadza ale kilka razy spotkałam sie z innymi weterynarzami którym to przeszkadzało..
Arsen Salem Muffin Kuba Calvo George Antoś Feta
Awatar użytkownika
Lama-Carolina
Posty: 82
Rejestracja: wt lut 11, 2014 1:59 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Polecani

Post autor: Lama-Carolina »

[quote="Lama-Carolina"]Polecam wam Przychodnie weterynaryjną "OAZA" Szpital zwierząt egzotycznych , oczywiście i nie tylko
Oaza - to nie tylko przychodnia dla zwierząt. Dysponują także szpitalem oraz hotelem dla zwierząt Egzotycznych.

Na terenie przychodni znajduje się także mały sklep zoologiczny, w który nabyć można karmy weterynaryjne, karmy dla psów i kotów, artykuły dla gryzoni i zajęczaków oraz artykuły dla gadów. W przychodni można skożystać z usług groomera oraz zoopsychologa i tersera psów. .
Bardzo przyjazna i miła obsługa , dokładnie sprawdził pan weterynarz czy napewno moj ogonek jest zdrowy , obchodził sie z nim delikatnie i nie przeszkadzało mu ze narobił mu na stole kilka bobków ;) może innym tez nie przeszkadza ale kilka razy spotkałam się z innymi weterynarzami którym to przeszkadzało..
ul.Potocka 4 01-652 warszawa
Arsen Salem Muffin Kuba Calvo George Antoś Feta
Awatar użytkownika
Lama-Carolina
Posty: 82
Rejestracja: wt lut 11, 2014 1:59 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Lama-Carolina »

Mi badał pan Kacper , przemiły , ostrożny . W ogóle zadowolona jestem
Arsen Salem Muffin Kuba Calvo George Antoś Feta
Kos
Posty: 40
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 7:53 pm

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Kos »

Czy ktoś z Was był ostatnio w Oazie?
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: mikanek »

ja w październiku operowałam tam szczurzycę, a co? :)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Kos
Posty: 40
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 7:53 pm

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Kos »

Robię co jakiś czas rozeznanie po warszawskich wetach, a o Oazie dawno nic nie słyszałam. Odezwę się na pw :)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Etche »

W oazie caly czas ten sam zespol pracuje:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”