[WARSZAWA] lecznica Oaza

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: zjawa »

Pani dr. polecona przez Nisie - wielkie dzięki!
Wczoraj byłam u dr. Kacprzak w Oazie i faktycznie cudowna lekarka!
Pierwsz raz się spotkałam u weta z taką troską o stan psychiczny ogonka. Pani dr. nim zaczęła badanie, wzieła moją Isis na ręce, porozmawiała z  nią, pogłaskała, i mała się przestała bać:) Potem tak samo spokojnie i niezwykle delikatnie przeprowadziła badanie.
A zastrzyk dostała siedząc na moim ramieniu - chyba nic nie poczuła, bo nawet nie drgnęła.
Teraz Isis będzie operowana - opiszę za jak będzie po.
Na razie podaję namiary:

Lek.wet.Katarzyna Kacprzak

Lecznica i Szpital Zwierząt Egzotycznych OAZA
Ul. Potocka 4
01-652 Warszawa (dzielnica ŻOLIBORZ)
Tel: (0-22) 406-68-12

Lecznica weterynaryjna OAZA
Ul. Bellottiego 1/8
01-022 Warszawa (dzielnica WOLA)
Tel: (0-22) 636-21-97
Uwaga: adres nieaktualny. Obecnie Oaza znajduje sie tylko na ul. Potockiej, natomiast lecznica na Bellottiego to całkiem odrębna placówka, specjalizująca się raczej w psach i kotach.
Vella.mod




(to jest ta lecznica w której przyjmowała/przyjmuje? Lidia Lewandowska - ale jak mi powiedzieli - bardzo rzadko bywa)
Ostatnio zmieniony sob wrz 08, 2007 12:00 pm przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Kotik »

Byłam dzis u tej pani doktor:) jest przemiłą a zastrzyki zrobiła tak ze dziewczyny nic a nic sie nie bały, super podejscie. Niestety czeka je operacja:( załozyłam temat w którym zwracam sie o pomoc w tej sprawie, błagam niech ktos pomoze:(
Fasolka [']
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Nisia »

to jest ta lecznica w której przyjmowała/przyjmuje? Lidia Lewandowska - ale jak mi powiedzieli - bardzo rzadko bywa
Tak, ale jesli są problemy jest wzywana do operacji (lub inny jakiś specjalista).
Lecznica i Szpital Zwierząt Egzotycznych OAZA
Ul. Potocka 4
01-652 Warszawa (dzielnica ŻOLIBORZ)
Tel: (0-22) 636-21-97
Jest jakiś nowy numer. Tymczasowy. Chyba komórkowy. Jest ogłoszenie na Bellottiego (ale moja nie spisała).
Acha, jkaby ktos łamał głowę. Gdzie na tej Potockiej. Trzeba przejść Potocką do ronda Gwiaździsta, potem w potem w lewo i jeszcze raz w lewo.
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Kotik »

Telefon do Oazy na Potockiej 515 272 800
Fasolka [']
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Viss »

A ja z czystym sumieniem mogę polecić i dr Izę Gudzińską i dr karola (nie znam nazwiska). Dr Iza jest rownie przemila, świetnie podchodzi do zwierząt i w dodatku specjalizuje sie w rtg. Dr Karol specjalizuje sie co prawda w gadach i płazach, ale jak na razie moje ogony leczył bez pudła.
I am not from your tribe.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Nisia »

(nie znam nazwiska)
Chłopecki
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Viss »

A wlasnie, dzieki. Widzialam, ze cos ze wsia mi sie kojarzy milo, ale nie chcialam kombinowac. bardzo fajny mily przesympatyczny facet. Taki cieply.
I am not from your tribe.
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Oaza

Post autor: lenalove »

Jak w temacie... chciałabym wiedzieć kto w jakie dni przyjmuje w oazie na Potockiej. Czy ta lecznica ma odpowiednie i jakie sprzęty do leczenia ogonów? Proszę nie pisać jak jest w innych lecznicach bo chodzi mi tylko o Oazę na Potockiej.
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Viss »

lenalove, Oaza na Potockiej to szpital i lecznica dla zwierzat egzotycznych, wiec zdecydowanie jest odpowiednia dla ogonow. Z tego co pamietam we wtorki i czwartki jest tam dr Kacprzak, praktycznie zawsze widze tam dr Karola (nie pamietam nazwiska), dr Grudzinska jest w pn, sr i pt. Ja polecam.
I am not from your tribe.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Nisia »

lenalove, Oaza na Potockiej to filia Oazy na Bellottiego - w tym wątku http://szczury.org/viewtopic.php?t=9683 o niej mowa. Jest tam też napisane, co się mieści na Potockiej.
Niestety, obawiam się, że dyżury w obu filiach są "ruchome". Np. tydzien temu rano, podobno, była Grudzińska, a dziś nas przyjął Chłopecki. Kacprzak teraz się urlopuje. Czasem zachodzi potrzeba wykonania usg, czy operacji i przyjeźdża "nagle" Kacprzak. Jesli chcesz udać się do KONKRETNEGO lekarza to najlepiej wcześniej zadzwonić i spytać. Ale na kogokolwiek byś nie trafiła, zawsze będzie dobrze. Umiejętność leczenia gryzoni to wymóg, jaki stawia Lewandowska swoim pracownikom.
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: lenalove »

Nisia, dzięki pocieszyłaś mnie... faktycznie podzwonię i się dowiem w ten sposób kto przyjmuje i w jakie dni...
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Nisia »

[quote="lenalove"]Nisia, dzięki pocieszyłaś mnie[/quote]
To było z przekąsem?
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: lenalove »

Ale na kogokolwiek byś nie trafiła, zawsze będzie dobrze. Umiejętność leczenia gryzoni to wymóg, jaki stawia Lewandowska swoim pracownikom.
_________________
absolutnie bez przekąsu :D po prostu dałas mi nadzieję... dziś jadę z Miszel d Oazy żeby ustalić na podstawie rtg co dalej... :drap:
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Elly »

Czy ktos wie w jakie dni i w jakich godzinach jest otwarta ta lecznica?

edit. juz wiem, nieaktualne ;]
Ostatnio zmieniony ndz wrz 24, 2006 6:15 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: limba »

Lekarze sa naprawde z otwartym sercem i umyslem. dr Chlopecki tez przemily czlowiek, z wielkim sercem do zwierzakow.

dr Kacprzak przyjmuje (na Potockiej):

pon 10-16
wt 14-21
sr 10-16
czw 14-21
piat 10-16

sob i niedz zamiennie.
Ostatnio zmieniony śr paź 25, 2006 12:24 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”