[WARSZAWA] lecznica Oaza

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: limba »

O Boze... :o Biedny szczurus. Az mi sie wierzyc nie chce ze to przez przypadek, z cala sympatia do Oazy.
Wiem ze offtop ale w glowie mi sie nie miesci.
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: AngelsDream »

limba pisze:O Boze... :o Biedny szczurus. Az mi sie wierzyc nie chce ze to przez przypadek, z cala sympatia do Oazy.
Wiem ze offtop ale w glowie mi sie nie miesci.
Dla nas to tymbardziej szok, bo leczymy szczury w Oazie od ponad roku i było super, ale od jakiegoś czasu jakość im leci w dół, a ceny rosną. Po przypadku Boreasa ręce mi opadły - jeszcze za czyszczenie ropnia chcięli wziąć 106 złotych, ale po awanturze łaskawie policzyli 60 ???
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: AngelsDream »

Obrazek Obrazek Obrazek
Prawie zagojone łapki Boreasa.
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
Mundeczek
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 09, 2008 11:54 pm

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Mundeczek »

Ja tylko dodam że na Bellottiego 1 chodzę ze swoim stadkiem ogonów do wetki Agaty Godlewskiej. Moje siurasy są tam pod stałą kontrolą. Zresztą wetka też jest zaszczurzona.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 29
Rejestracja: śr lut 11, 2009 9:36 am

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: skakanka »

W Oazie leczyłam swojego królika i miałam bardzo dobrą opinię o tej lecznicy..
do momentu, aż zobaczyłam zdjęcia Boreasa..
bo szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie jak można zrobić coś takiego "przypadkiem" zwierzakowi..
zwłaszcza w miejscu gdzie zwierzęta powinny być pod szczególną opieką...
:(
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: susurrement »

pff. ostatnio pojechałam z dwoma gnojkami na 3. dawkę iwermektyny i z Pumbą bo znów coś się przyplątało. dostałam 4 tabletki antybiotyku, p doktor zrobiła 2 zastrzyki i wzięła.. 98 zł.
jak poprosiłam w recepcji o wyjaśnienie to usłyszałam, że "p doktor policzyła za dwie wizyty: 2 szczury jako stado i Pumba oddzielnie". jak dla mnie to lekkie przegięcie. fakt, że schorzenia różne, ale co to ma do rzeczy?
poza tym niby wszystkie wetki zaszczurzone a już się parę razy delikatnie przejechałam.
więc jak dla mnie: tylko i wyłącznie dr Jałonicka.
tylko czasem ciężko o termin do niej.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: RattaAna »

jeszcze dr Kacprzak godna polecenia, ale nie wiem czy obecnie jeszcze tam pracuje;
co zaś się tyczy kosztów, to po ostatnim odświeżeniu cennika stali się okropnie drodzy, co sprawiło, że zrezygnowałam z ich usług (poza wyjątkami, np. gdy potrzebny jest świetny rtg) na rzecz innej lecznicy; przy takiej ilości ogonków nie stać mnie na pompowanie portfela lecznicy tylko dlatego, że ktoś tam sobie założył, że w krótkim czasie zakupi nowy sprzęt itp...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: susurrement »

pracuje. i fakt, na niej też się nie zawiodłam, ale byłam jedynie raz na czyszczeniu ropnia. wpadłam niezapisana i w dodatku nic nie zapłaciłam. ale to wyjątek, zdarzyło mi się tak chyba raz a leczę tam zwierzaki ponad 1,5 roku.
RattaAna, a mogę spytać gdzie się teraz leczycie?
bo te koszty mnie dobijają, a ja do niezaufanego weterynarza nie pójdę po tym jak mi jakaś "wetka od gryzoni" mało nie zabiła szczurka.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: RattaAna »

susu, chodzimy do Hematowetu do dr Soszyńskiej lub dr Puławskiego; ona jest dobrym chirurgiem, on z kolei dobrze robi i odczytuje rtg; jeśli mam wątpliwości co do diagnozy, lub sam lekarz obstawia kilka rzeczy, zawsze idę jeszcze do innego (np. do Jałonickiej albo do specjalisty w danej dziedzinie, np. dr Kurskiego jako kardiologa) i razem wybieramy jakąś najlepszą opcję;
choć jeśli chodzi o operacje, to nadal mam największe zaufanie do Oazy (operowała zarówno Jałonicka, jak i Kacprzak, ze świetnym skutkiem, w Hematowecie jeszcze nie operowałam żadnego szczura, ale wiele osób, np. z SPS-u- sobie chwali); co do nagłych czy lżejszych wypadków wybieram Hematowet, bo po 1. mogę przyjechać prawie w każdej chwili, po 2. koszt jest znacznie mniejszy, a często zdarza się, że żaden, jeśli przyjdę ze swoim zdjęciem rtg tylko do konsultacji, czy (w drastyczniejszym przypadku) na sekcję zwłok (a w Oazie za to każą płacić 40 pln)...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Ausaya »

moglby ktos mi napisac jakie sa mniej wiecej koszty leczenia szczurkow w Oazie? Ile kosztuje wizyta, jakies lekarstwa, zastrzyki, operacje...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: RattaAna »

Ausaya, w Oazie wisi ich cennik, z dokładnym podaniem ile i za co; teraz już nie pamiętam kwot, ale są znaczne; jest jakaś zniżka jak się idzie ze stadem, albo na kontynuację leczenia, kontrolę, ale mimo to koszt jest dość duży; możesz tam zadzwonić, powiedzieć co chcesz u nich zrobić, babka w recepcji powinna Ci wtedy wskazać orientacyjną cenę;
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: susurrement »

Ausaya pisze:moglby ktos mi napisac jakie sa mniej wiecej koszty leczenia szczurkow w Oazie? Ile kosztuje wizyta, jakies lekarstwa, zastrzyki, operacje...
wszystko jest niestety bardzo względne. zależy do kogo idę - to ceny są inne. ale wygląda to mniej więcej tak:
wizyta jednego szczura ok 40 zł (z lekami)
wizyta stada (ponad 2 ogony) 55 zł
operacje.. od 150 zł w górę, z tego co widziałam.
wizyta kontrolna.. niby mniej niż ta pierwsza, ale i tak liczą jak chcą.
ale ten cennik jak dla mnie jest tylko teoretyczny, już nie raz mnie zaskoczyli.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Arachne
Posty: 72
Rejestracja: pn sie 17, 2009 2:45 pm

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Arachne »

Byłam dziś z moimi ogonkami w Oazie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.
Bono ma zapalenie płuc:/
Dostaliśmy sporo leków. Na miejscu dostał 2 zastrzyki. Do domu dostaliśmy odpowiednie lekarstwa. Enroxil, Metacam, renaxan. Resztę której pani doktor nie miała musieliśmy dokupić w aptece.
Lekarka była bardzo miła i sympatyczna. Wszystko nam dokładnie wytłumaczyła i dodatkowo zapisała na kartce.
Aby upewnić się, że drugi ogonek jest zdrowy dodatkowo osłuchała i jego:) zdrowy:)
Była to nasza pierwsza wizyta w Oazie i z całą pewnością jeśli zajdzie potrzeba będziemy korzystać z ich usług.
Będziemy polecać tą lecznicę z czystym sumieniem.

Za wszystko zapłaciliśmy 49 zł
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: susurrement »

warto też dodać u kogo konkretnie byliście :) nie każdy reprezentuje ten sam poziom niestety.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Arachne
Posty: 72
Rejestracja: pn sie 17, 2009 2:45 pm

Re: [WARSZAWA] lecznica Oaza

Post autor: Arachne »

Przyznam się szczerze, że nie wiem jak nazywa się wetka. Byłam tam przejęta chorym maluchem, że nie patrzyłam na identyfikator ani nie pytałam o imię. Ale mogę powiedzieć, że lekarka miałą około 30 lat i była brunetką. Może ktoś wie o kogo mi chodzi?
Wybaczcie ale Bono był dla mnie ważniejszy. Skupiałam się na tym co ona mówiła o podawaniu leków: jak? ile? o której godzinie? itp

P.S.
Bono czuje się już dobrze. Oba ogonki biegają po regale aż się za nimi kurzy:) Dobrze mieć zdrowego szczurka:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”