[LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Angua »

Czy ktoś ma namiar na dobrą lecznicę w Lublinie?
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 9:29 pm przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

[LUBLIN] polecani

Post autor: shy4 »

na spółdzielczości pracy jest lecznica małych zwierząt, ale czy dobra to nie wiem(ale od paru lat istnieje to chyba good jest), jak tylko bliżej niej się pojawię to podam dokładny adres
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

[LUBLIN] polecani

Post autor: shy4 »

tak jak obiecałem podaje namiary: lecznica małych zwierząt "Vigor" aleja spółdzielczości pracy 27
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[LUBLIN] polecani

Post autor: Angua »

dzięki, ja ze swojej strony mogę polecic Centrum Małych Zwierząt na Stefczyka (boczna Związowej, dokładny adres na stronie).Oprócz kliniki jest na miejscu sklep i hotel. Za wizytę (z jednym szczurkiem) + zabieg zapłaciłam 30 zł, za przechowanie, załozenie szwów na drugi dzien + lekarstwa 25. Nie wiem czy to duzo czy mało w porównaniu z innymi, ale miejsce wygląda lux i personel tez bardzo profesjonalny

http://www.centrum-zwierzat.lublin.pl/
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

[LUBLIN] polecani

Post autor: shy4 »

dzieki, znam ten adres;P moja koleżanka ze studiów ma tam praktyki :D
OLusia od Skipi i Ronalda

[LUBLIN] polecani

Post autor: OLusia od Skipi i Ronalda »

a ja polecam lecznicę na Filaretów, na czóbach. Nie leczyłam moich misi tam,ale wygląda porządnie i moje koleżanki leczą tam swoje zwierzaki...
KIRA ÂŁOBUZ

[LUBLIN] polecani

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Ja w sprawie Lublina właśnie wiem stary temat ale nie chciałam robić nowego jak juz jest . Czy ktos moze mi podac konkretne nazwiska dobrych szczuzych lekarzy w lublinie np. na stefczyka bo jest tam wielu ale nie konecznie dobrych lekarzy dla szczuruw bo ostatnio to omałoco sie nie pokłuciłam z babą bo kazała mi dac szczurowi wit C a najlepiej rutinoskorbin na co ja mówie ze szczurom sie nie daje wit C bo same syntezują a ona na to ze to niemozliwe . Wiec prosze o propozycje !
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LUBLIN] polecani

Post autor: krwiopij »

ja tylko sie wtrace, ze w przypadku przeziebienia szczurkom owszem, podje sie witamine c... ja daje cebion, ale o rutinoscorbinie tez slyszalam...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

[LUBLIN] polecani

Post autor: ania85 »

a mi dr.Wojtyś mówiła ze nawet można podać tabletkę witC, a one będa ją sobie lizać w miarę potrzeby
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
KIRA ÂŁOBUZ

[LUBLIN] polecani

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Chyba ze tak ale tak pisze bo zawsze czytałam ze nie wolno
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[LUBLIN] polecani

Post autor: Ania »

To nie tak, że nie wolno, po prostu nie da to takich rezultatów jak u człowieka z tego względu co pisałaś - szczury same wytwarzają wit. Ci wit. E (witamina młodości).
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Ryś :)
Posty: 11
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 10:07 am

[Lublin] WET !!!

Post autor: Ryś :) »

Hej, moglibyście mi podać jakiś dobrych wetów w Lublinie, tzn. takich, którzy nie zbagatelizuja problemów ze szvzurem i co sie na szczurach znają... w Lublinie...może jakąś klinike... bardzo proszę o szybką odpowiedz !!!
Hej witam ja i moje ogoniaste :)

Hellman's
Skippi

:D
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

[LUBLIN] polecani

Post autor: endru_ »

http://www.centrum-zwierzat.lublin.pl/ - tak przy okazji wystarczy wejsc na Weterynarze w forum. Bo to nie odpowiednie miejsce na takie pytanie.

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

[LUBLIN] polecani

Post autor: mazoq »

byłam dzisiaj z Aralą (złamała tylną łapę małpa jedna...) bardzo dobra obsługa, i do tego cena w normie, polecam!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[LUBLIN] dr Aneta Nowakiewicz - lecznica Azorek

Post autor: krwiopij »

Lecznica "AZOREK"
ul. Bolesława Śmiałego 14 (Osiedle Piastowskie)
Lublin
godziny przyjęć:
w dni robocze - 10:00-20:00
w soboty - 8:00-12:00
tel. (81) 524 09 03
w nagłych przypadlach: 0-697 032 434 lub 0-603 957 333

dr nowakiewicz przyjmuje zazwyczaj w czwartki i piatki w godzinach 16:00-20:00, ale najlepiej jest zadzwonic i sie upewnic...

lecznica jest niewielka, ale calkiem mila i profesjonalna... do tej pory moje ogony leczyly lek. wet. magda kropiwnicka i dr n. wet aneta nowakiewicz... obydwie znaja sie na szczurach i obydwie polecam, ale dr nowakiewicz szczegolnie... kobieta ma naprawde spora wiedze, widac, ze zalezy jej na zwierzakach, zawsze walczy do konca... kiedy moja sasha chorowala na serduszko, pani doktor dala mi nawet swoj numer komorkowy, zebym dzwonila do niej, kiedy tylko z sash bedzie sie dzialo cos zlego... zwierzaki bada dokladnie i uwaznie... zna sie dobrze na chorobach serca, wiec polecam ja w szczegolnosci wszystkim ogonom, ktore maja niepokojace objawy...

jezcze link do strony lecznicy:
http://www.republika.pl/kocia_stronka/l ... zorek.html
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 9:28 pm przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”