Łódź-weterynarze przyjaźni Ogonkom:)

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] Potrzebny adres szczurniętej kliniki

Post autor: Ania »

Nie wiem czy slepa jestem ale zdenerwowana - może dlatego - pilnie potrzebuję szczurolubnej lecznicy w Łodzi.
Ostatnio zmieniony wt lis 20, 2007 12:55 pm przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[?ÓD?] lecznica Dr Jachmana...

Post autor: krwiopij »

Jachman Włodzimierz. Prywatna przychodnia weterynaryjna
Łódź
ul. Cieszyńska 12
tel: (0-42) 648-61-87
godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-22.00
so 9.0015113.00
(w praktyce klinika jest otwarta do ostatniego pacjenta... w soboty zazwyczaj zamykana jest kolo godziny 14, podobnie w niedziele - choc oficjelnie w niedziele jest zamknieta... ;))
codziennie w godzinach 1415116 przeprowadzane sa zabiegi operacyjne

o doktorze jachmanie i jego przychodni slyszalam juz legendy... podobno wspanialy czlowiek, fachowiec, weterynarz z powolania... znalazlam nawet artykul o nim! (jest tutaj (w wersji html) i tutaj (jako pdf))... dzisiaj, za rada IVY, bylam z eszwa w jego lecznicy... co prawda samego doktora nie spotkalam, ze przyjela mnie bardzo mila, sprawiajaca wrazenie osoby znajacej sie na gryzoniach pani... dokladnie osluchala eszwe, zdecydowala ze poda jej antybiotybiotyk (enrofloksacyna plus cos jeszcze - w sumie trzy zastrzyki), potem poszlysmy na 5 minut inchalacji, a na koniec eszwa dostala lek na wylysiale futerka na pleckach (prawdopodobnie grzybica)... zaplacilam za wszystko 5 zlotych, choc w tej lecznicy bylam po raz pierwszy... podobno zawsze biora tyle za szczura...

na wizyty radze sie umawiac telefonicznie, bo chetnych na wizyte zawsze jest mnostwo... zwierzaki w gorszym stanie przyjmowane sa poza kolejka... jesli nawet komus brakuje pieniedzy, tamci lekarze nie zawahaja sie zrobic wszystkiego, zeby pomoc zwierzakowi... niestety lecznica nie ma sprzetu do robienia rtg, ale zdjecia zawsze zalatwic mozna w innej lecznicy... oferuja za to zabiegi laserowej biostymulacji (jest na nie mnostwo chetnych) i inhalacje...

moze jeszcze za wczesnie, zeby polecac te lecznice, ale w razie potrzeby, goraco radze wziac ja pod uwage...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: krwiopij »

Aniu, wlasnie przed sekunda dodalam adres do lecznicy doktora jachmana... :) podobno niezle sa jeszcze:

Fauna SC. Lecznica dla zwierząt. Minich M. Zieliński M. Szejda P
Łódź, ul. Gorkiego 21a, tel: (0-42) 673-35-63
i
Cichecki Mariusz. Lecznica dla zwierząt
Łódź, ul. Rzgowska 180, tel: (0-81) 646-53-81...

tak przynajmniej mowia na innych gryzoniowych stronach... :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Ania »

Dzięki, przekazane
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: krwiopij »

to ja dodam jeszcze calodobowe lodzkie lecznice weterynaryjne:

"Pod Koniem"
Łódź ul. Kopernika 22
tel. (0-42) 636-8215110

"Bernard"
Łódź ul. Dąbrowskiego 60
tel. (0-42) 640-04-40

"AS"
Łódź ul. Sienkiewicza 25
tel. (0-42) 632-26-84

"AS"
Łódź ul. Tomaszewicza 1
tel. (0-42) 688-39-57
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Ania »

Ale czy oby na pewno wszystkie sprawdzone, szczurolubne, gdzie o szczurach wiedzą więcej niż tylko to, że są gryzoniami, czy podałaś wszystkie, które znasz po prostu?
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: krwiopij »

calodobowe dalam wszystkie - na wypadek w srodku nocy czy w swieta, albo zeby wykonali zastrzyk zalecony przez innego weterynarza... normalnie radze chodzic do tych polecanych... zaznacze, ze 'bernard' nie ma dobrej opinii... 'asa' na sienkiewicza znam dobrze i moge powiedziec, ze na pewno o gryzoniach ich uczyli, ale jakosc uslug zalezy od tego, ktory z lekarzy ma dyzur (i z ostatniego grosza obrabuja czlowieka :?)...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[?ÓD?] weci polecani

Post autor: Mimysia »

Ja znam świetnego weta z Łodzi.
Ulica Lewa.
Jest świetna
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[?ÓD?] lecznica AS

Post autor: krwiopij »

znam ja od lat, ale pisze dopiero teraz... znam stad dwoje weterynarzy, do ktorych mam pelne zaufanie... sa to: lek. wet. aleksandra gaudynek charmas i lek. wet. jarosław charmas... na rzeczy zna sie tez lek. wet. monika łątka...

adresy:

Łódź - Śródmieście
ul. Sienkiewicza 25
wejście również od
ul Piotrkowskiej 80
tel: +42 632-26-84
czynna cała dobę
wizyty domowe: 1015116

Łódź-Polesie(Retkinia)
ul. Tomaszewicza 1
tel: +42 688-39-57
czynna w godz.: 8-20
soboty: 815116
niedziel. i święta: 915112
wizyty domowe: 1015116

ceny niestety dosc wysokie - rzadko zdarza mi sie placic mniej niz 30 zlotych za wizyte... niemniej wymienieni przeze mnie weterynarze naprawde podchodza do sprawy z sercem i maja spora wiedze... w razie naglych przypadkow - niezastapieni...

oficjalna strona lecznicy
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Mimysia »

Ja znam świetną lecznicę w Łodzi ale nie znam dokładnie adresu wiem że na ulicy Lewej.
Wszystkie moje zwierzęta tam są leczone.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Mirea el tahiri
Posty: 23
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 9:27 pm

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Mirea el tahiri »

Ja swoje ogonki zawsze leczyłam u dr Jachmana, psy również, to jest człowiek który swoje serce oddał zwierzętom
Miang
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 08, 2004 4:20 pm
Lokalizacja: Łódź

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Miang »

mam pytanie o lecznice doktora Jachmana - moze jakas bywalczyni mnie oswieci jak tam wyglada sprawa z kolejka przyjec? bo mam wrazenie ze sie tam wepchnelo przede mnie kilka osob, az pani ktora byla za mna zaczela mnie buntowac.... Niestety ja u wszelkich lekarzy tak sie zawsze denerwuje zenie mam sily walczyc o swoje
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: krwiopij »

no to niestety czeste... :? trzeba dobrze pilnowac swojej kolejki i modlic sie, zeby w miedzyczasie nie pojawilo sie 10 osob z pieskami i kotkami po operacji - bo oni nie musza czekac... ja najchetniej chodzilam tam kolo godziny 20.... wtedy juz kolejka byla znacznie mniejsza (o ile byla w ogole) i problem nie istnial...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Miang
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 08, 2004 4:20 pm
Lokalizacja: Łódź

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Miang »

dzieki za dopowiedz. dzis bylam o 8 rano i bylo pustawo - czy to regula?
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No raczej o 8 rano większość ludzi siedzi w pracy/ szkole, a cała reszta śpi ;) . Wszędzie jest raczej mniejszy ruch o tej godzinie
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”