Kraków dr L. Lewandowska

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mel
Posty: 67
Rejestracja: sob lis 24, 2012 10:27 pm

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: mel »

Ja u dr Lewandowskiej byłam raz - odesłana na zabieg przez moją wet z racji braku wziewki w mojej lecznicy (a szczura miała wtedy ok 4 miesięce). Miałam przyjść na wizytę kontrolną przed zabiegiem, żeby sprawdzić krzepliwość krwi małej (były różne z tym atrakcje wcześniej). Musialam ją zostawić, żeby można było zmusić małą do siusiania itp. Kiedy byłam w gabinecie atmosfera była napięta, nie wiedziałam czy się odzywać czy milczeć, czy mogę o coś pytać, czy nie mogę... Miałam wrażenie, że całe badanie to była dla pani dr przykra rutyna. Jak wróciłam po małą o ustalonej godzinie pani doktor już nie było. Dostałam tylko od innej lekarki kartę wypisową i rachunek za badania - niemały bo 120zl bądź więcej (i nie ma w tym ani jednego leku a był to okres przewlekłego leczenia i ratowania szczury, więc już wcale nie miałam pieniędzy na własne utrzymanie) oraz receptę na maść (którą to też musiałam kupić sobie sama). Ponadto, małą odebrałam wykończoną i wystraszoną a nigdy nie należała do bojaźliwych szczurków ani względem nowych miejsc ani ludzi) Guzek początkowo malał a potem znów się powiększył, więc pisałam do pani doktor maila z obserwacjami (tak jak mi polecono). Odp tylko, że w takim razie mam zadzwonić do lecznicy i umówić się na zabieg. Na mojego maila wyrażającego zaskoczenie i pytanie czy to nie z nią bezpośrednio powinnam ustalać takie rzeczy nawet mi nie odp. Ogólnie, wspomnienie całego mojego kontaktu z Oazą i dr Lewandowską wyzwala we mnie dziwne emocje.
Ze mną: Bizou
W serduchu: Albi [02.09.12 - 14.06.13], Arisa [21.01.13 - 17.08.14] i Juka [21.01.13 - 09.01.15] Gutka [01.11.12 - 23.01.15]
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: Tofcia »

Po przeczytaniu ostatniego postu tego tematu teraz sama nie wiem. Czy tam w tej Oazie zawsze inkasują kase nawet jak sie przyjdzie bez zwierzaka?
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”