Kraków dr L. Lewandowska

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: merch »

Przychodnia weterynaryjna OAZA - Kraków
Ul. Zamoyskiego 86 (Kraków - Podgórze)
Tel: 507-791-189.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: klimejszyn »

z całego serca mogę polecić Dr Lewandowską.
świetne podejście, serce dla zwierzaków. bezstresowe zastrzyki, osłuchanie, jutro RTG, rozcieńczone leki, aby nie powstała martwica.
moje ogony zostały w lecznicy na noc, bo jutro tylko do południa jest możliwość prześwietlenia, a ja wtedy nie mam jak podjechać. to też jest wielki plus :)
nie wiem jak cenowo, jutro zapłacimy za wszystko.
ale myślę, że za takie podejście można śmiało płacić :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: Akka »

O to już gabinet dr Lewandowskiej na stałe? Zgadzam się z powyższym, dr Lewandowska równa babka. Z tego co pamiętam za operacje płaciłam u niej ok. 120 zł - więc cenowo taki standard.
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: klimejszyn »

za wizytę, zdjęcia RTG dwóch ogonków, zastrzyki, lekarstwa do podawania w domu (ze sporym zapasem) zapłaciliśmy 85 zł. wydaje mi się, że to w porządku cena, zwłaszcza, że nasze panny w lecznicy zostały na noc, dostały dobre jedzonko i były pieszczone :)
już wiem, że tylko do Dr Lewandowskiej ze szczurami :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: SkywalkerYoda »

Czy Ktoś jeszcze ma doświadczenie z Panią Lewandowską?
Ja lecze szczurki w KrakVecie w Krakowie i zastanawiam się, czy nie wybrać się także do tej pani.
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: SkywalkerYoda »

Dwa razy byłam w Oazie (grubo przeszło rok temu) i chociaż umówiona byłam na badanie, to przyjęła mnie pani (nie pani Lewandowska -nie znam jednak nazwiska) i badania nie zrobiła, tłumaczac, że do badania muszą być we dwie, a ona jest sama. Zaznaczam, że umówiona byłam na badanie. Za to skasowała pieniądze za samo "wejście do gabinetu" , plus za wypisanie recepty. Namawiając mnie na eutanazję tłumaczyła, ze "zwierzęta nie czują tak jak my, żyją chwilą obecną, więc...". Tej pani bym nie poleciła, ale nie znam jej nazwiska. Czytałam natomiast bardzo pozytywne opinie na temat pani Lewandowskiej z tej lecznicy, oraz że specjalizuje się w gryzoniach. Czy kto mógłby coś napisać na temat doświadczeń z panią Lewandowską?
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: klimejszyn »

ja polecam wszystkie obecne wetki z OAZY. już nawet nie biję się o wizytę u Lewandowsiej, tylko do każdej chodzę pewnie.
wszystkie podchodzą z sercem do nich, ostatnio przyjęły mnie mimo, że powinny już zamykac lecznicę i czekał na jedną z nich mąż z dzieckiem - zrobiły szczurkowi badania i w ogóle.
kiedyś też przyszłam mimo, że nie miałam umówionej wizyty, bo ze szczurkiem było źle i wzięły szczurka na badania, wzięły go na kilka godzin na kroplówki i cały czas się nim zajmowały.

ja jak najbardziej mogę polecić wszystkie 3 wetki :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: SkywalkerYoda »

Dzięki za odpowiedź :)
Czyli wszystkie obecne znają się na gryzoniach?
Ja chodzę do KrakVetu, ogólnie jestem zadowolona, operowałam tam dwa szczurki, ale obecnie sprawa jest na tyle poważna, że dobrze by było skonsultować to jeszcze z jakimś specjalistą od szczurków... A z tego co czytałam, to pani Lewandowska specjalizuje się w szczurkach :)
A jak tam jest z cenami? Czy nadal doliczane jest 30 zł za każdą wizytę (oprócz kosztu badania, wypisania recepty itp) ?
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: klimejszyn »

jeśli to coś poważnego, to możesz umówić się z Lewandowską, żeby rzuciła okiem.
jak z cenami..no tak, sama wizyta jest doliczana osobno, nie wiem, czy nie 40zł. nie jest najtaniej, ale jak trzeba to trzeba :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: SkywalkerYoda »

Z tego co pamiętam z przed przeszło roku, to wtedy liczono za każde zwierzę, które weszło do gabinetu 30 albo 40 zł (wtedy chyba jeszcze 30). Czyli jakbym tam weszła z dwoma szczurkami to zapłaciłabym za samo wejście 80 zł ??? Jak Ty płacisz? Płacisz dopłatę 40 zł niezależnie od ilości zwierząt z którymi wchodzisz czy za wszystkie 40 zł za wejście do gabinetu?

No bardzo drogo… jak mam przewlekłe leczenie i chodzę do weta codziennie lub co drugi dzień, to nie byłoby mnie stać płacić codziennie między 60 a 100 zł, bo wypłaty by mi brakło…  Zwłaszcza jeśli chodziłabym z dwoma ;)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: klimejszyn »

oj, nie wiem, czy za każde zwierze osobno, bo ja do weta chodzilam tylko z pojedynczymi sztukami.
jak będziesz się umawiać na wizytę i tak musisz powiedzieć, że z dwoma szczurkami, to możesz wtedy zapytać przez telefon jak to wygląda cenowo :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
atomówka
Posty: 383
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 1:38 am
Lokalizacja: Kielce

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: atomówka »

Czy wie ktoś może ile u dr Lewandowskiej kosztuje operacyjne usunięcie guza? Miał ktoś tą przykrą okazję się przekonać?
Manila & Filomena & Tula & Tasmania
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: klimejszyn »

ja w zeszłym roku płaciłam 100 za wizytę przed operacją - zbadanie, czy kwalifikuje się szczurka do zabiegu, a za sam zabieg (+ leki i wizyta kontrolna) 180zł, obawiam się, ze teraz może być drożej, bo ceny ładnie w górę skoczyły..
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
atomówka
Posty: 383
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 1:38 am
Lokalizacja: Kielce

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: atomówka »

aha... :/ kurczę, a ja teraz mam taki kawał od Krk, że miałam nadzieję załatwienia tego za jednym razem i w dodatku koszt b. wysoki :(
Manila & Filomena & Tula & Tasmania
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Kraków dr L. Lewandowska

Post autor: SkywalkerYoda »

Wiadomość już raczej nieaktualna, ale może komuś przyda się to info :) Jedna z dziewczyn z forum, która też specjalnie przyjechała ze szczurką do Krakowa (też operacja), dogadała się wcześniej z Lewandowską tak, że wszystko zostało załatwione w jeden dzień. A ceny rzeczywiście w Oazie są wysokie...
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”