Gdzie operować szczurka?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: pipilotti »

OPOLE
"Eden", ul. Słowackiego 4, www.eden.opole.pl.
Dr Tomasz Pięknik przeprowadził kastrację samca i sterylizację samicy (w narkozie iniekcyjnej) - w obu przypadkach obyło się bez powikłań. Koszt operacji to 120zł. Pan Tomasz ma alergię na szczurze futro i widok łysej ostatnio sprawił mu niekłamaną radość ;).
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: aneczkaa »

Kielce:
Przychodnia Weterynaryjna "AMIGO"
Lek. Wet. Ł. Steinhoff
ul. Prosta 35/1

Posiadają narkozę wziewną :)
Nefryt
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 06, 2012 7:16 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Nefryt »

Ja polecam pana Łukasza Kisielewskiego - Lecznica zwierząt Saba w Miastku

MOJA SZCZURCIA MIAŁA TAM OPEROWANEGO GUZA GRUCZOŁU MLEKOWEGO POLECAM SERDECZNIE ! :)
Marzycielka0606
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 04, 2012 10:05 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Marzycielka0606 »

Jaki jest dobry weterynarz w Gdańsku?
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: SkywalkerYoda »

Polecałam tutaj kiedyś dr Miśkiewicza z KrakVetu w Krakowie. Niestety on już tam nie pracuje :( Otworzył własny gabinet poza Krakowem.
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
Repuzel
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 01, 2010 3:02 am

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Repuzel »

Hej!

Zgadzam się co do polecanych lekarzy z Trójmiasta, potrzebuje jednak informacji, gdzie mogę w Trójmieście zoperować szczurcię na wziewce? U polecanego i szanowanego również przeze mnie dr Debisa w klinice w Gdynii wziewki nie robią:(
Ze mną: Avangarda, Revolta, Morwena, Troya, River, Boomer
Na tęczowym mostku: Vendetta, Vesania, Ciri, Marian, Rebelia, Ninde Banshe, Geralta, Valkiria, Falkon (tęsknimy!)
madeleiine
Posty: 18
Rejestracja: wt sty 08, 2013 6:15 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: madeleiine »

Repuzel pisze:Hej!

Zgadzam się co do polecanych lekarzy z Trójmiasta, potrzebuje jednak informacji, gdzie mogę w Trójmieście zoperować szczurcię na wziewce? U polecanego i szanowanego również przeze mnie dr Debisa w klinice w Gdynii wziewki nie robią:(
Witam
Mam szczurke do operowania guza i znalazłam tą klinike w Gdyni: GDYŃSKA KLINIKA WETERYNARYJNA lek.wet.Tomasza Brzeskiego
http://www.gkw.com.pl/index.html. Robią tam wszystkie zabiegi ze znieczuleniem wziewym. Nie wiem tylko czy są godni polecenia jeśli chodzi o szczurki. Może ktoś z Was coś o nich wie. Opinie w necie znalazłam głównie dobre ale dot. psów i kotów. Z samej rozmowy z lek. Brzeskim wiem że nie raz operował szczurki. Nie wiem też jak z cenami, "mój" zabieg ma kosztować ok 200zł a jeśli okaże się że w guzku są dodatkowo wnętrzności jamy brzusznej to 2 razy więcej.

Czy Waszym zdaniem 200zł to odpowiednia cena za usunięcie guza? Wcześniej u innego weta usłyszałam że ok 120zł, ale tamten nie miał doświadczenia w operowaniu szczurków.
bloody_mary
Posty: 15
Rejestracja: czw lip 04, 2013 5:45 am

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: bloody_mary »

Katowice http://www.weterynarz-katowice.pl/ operują na narkozie wziewnej co za tym idzie szczurki szybko się wybudzają.Sterylizacje,kastracje ,guzy nawet sporej wielkości.Kastrowałam tam moje szczurki i jestem zadowolona.Z tego co zauważyłam to dziewczyny z 'Viva gryzonie' też tam operują szczury.
Awatar użytkownika
Cossette
Posty: 133
Rejestracja: wt sie 02, 2011 7:41 am
Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice
Kontakt:

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Cossette »

bloody_mary pisze:Katowice http://www.weterynarz-katowice.pl/ operują na narkozie wziewnej co za tym idzie szczurki szybko się wybudzają.Sterylizacje,kastracje ,guzy nawet sporej wielkości.Kastrowałam tam moje szczurki i jestem zadowolona.Z tego co zauważyłam to dziewczyny z 'Viva gryzonie' też tam operują szczury.
Mogę się pod tym podpisać obiema rękami. Wczoraj usunęli mojemu Ptysiowi niewielkiego guzka. Dostałam go wybudzonego. Dzisiaj zachowuje się już jakby się nie stało. Potraktowali szczurka z dużym szacunkiem, obsługa bardzo miła. Polecam.
procha.1984
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 26, 2013 1:03 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: procha.1984 »

Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, okolice

http://alaskan-wet.pl/
Awatar użytkownika
cela
Posty: 68
Rejestracja: czw lip 07, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: cela »

Warszawa
Polecam gabinet Kajman. Panią Monikę Toborek, którą znam już parę lat odwiedzałam zarówno ze świnką morską jak i szczurami. Teraz przyszła pora również na usunięcie guza. Szczurka zawieźliśmy około 11 i po 1,5 godzinie dostałam już telefon, że wszystko ok i szczegóły dotyczące jej stanu zdrowia oraz informację o samym guzie. Dla mnie dużym plusem jest też to, że Mamucha została na obserwacji do następnego dnia (widziałam zresztą salę, w której zwierzaki są trzymane i są to bardzo dobre warunki). Na drugi dzień zadzwoniłam czy już mogę ją do domu zabrać i wieczorem ją odebrałam.
Za wizytę przed operacją na umówienie się nie zapłaciłam nic, termin zabiegu był już w tym samym tygodniu.
Za operację + antybiotyk i przeciwbólowe do podania w domu zapłaciłam 120 zł, za 10dni zdjęcie szwów.

Ogólnie polecam , nie zdziera się tam z człowieka pieniędzy i wiedza jest spora :)
http://www.vet-kajman.pl/
Jedynym minusem całej lecznicy jest to, że wizyty u Pani Moniki są wieczorami po parę godzin i czasem trzeba poczekać z godzinę na wizytę (ale można się telefonicznie umówić z tego co wiem)
Moi Panowie : Grizwold, Kamyk, Horazon
Moje Panie: Pempuch, Czarna Stopa, Myszor, Pirat i Rubin, Mikron
W stadzie ze Śmiercią Szczurów: Szeryf, Mała, Haski, Pucio, Kangur, Malan, Gutjerez, Garincza, Biała, Mamucha [*]
idct
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 17, 2017 7:44 am

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: idct »

GDAŃŚK

Jeśli potrzebujecie wyciąć guza szczurkowi to w Gdańsku zdecydowanie polecam gabinet:

Przychodnia Weterynaryjna Sabina Żarnowska
Potokowa 12a
80-283 Gdańsk

58 341 23 95
Godziny otwarcia: 09:00 - 20:00

https://pl-pl.facebook.com/przychodniapotokowa/

Z tego co wiem chirurgiem jest tam "szefowa", ale szczurki zawsze przyjmuje bardzo sympatyczna i empatyczna pani Martyna - polecam zawsze kontakt z nią.

Koszt wycięcia guza to z reguły 125-150 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”