Gdzie operować szczurka?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Elthan
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 10:48 am

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Elthan »

Strzelin - Przychodnia Weterynaryjna na Św. Floriana

http://www.weterynarzstrzelin.pl/

Testowałem - polecam. Przedłużyli życie mojej Ziucie.
Sopelek
Posty: 6
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 1:04 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Sopelek »

Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: kinia87 »

a może ktoś polecić dobrego weta chirurga z BDG? musimy z Tajfunem wybrać się na wycięcie guza pod sutkiem, a nie mamy nikogo zaufanego niestety :((( do dr Krawczyka do Torunia sie nie mam jak dostac, nie bede zreszta wiozla szczura po operacji PKSem :| na pewno odpada Bona i Kora, bo tam nie mam dobrych wrazen po wizytach... prosze o pomoc!
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: kinia87 »

nikt nie moze nam pomoc ? :(
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Tikus
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 12, 2011 8:55 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Tikus »

A wie ktoś gdzie jest dobry weterynarz w Warszawie w okolicy Wesołej, Starej Miłosnej? Bo ja mam jedną panią doktor, ale nie jest specjalistką w małych gryzoniach i mimo bardzo świetnych operacji na moich ogonkach wolę kogoś polecanego przez was oczywiście jeśli znacie kogoś z tych okolic ;)
Człowiek szlachetny wymaga od siebie, prostak od innych
Z nami Fretka, Pestka, Watka
Za TM Kropka, Liza, Plamka, Liza ;(
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: SkywalkerYoda »

KrakVet
ul Sanocka 3 Kraków

dr Orzeł lub dr dr Miśkowicz.
Operowali guzy u moich szczurków.
Dr Orzeł operował guza na brzuchu, dr Miśkowicz guza w głowie.
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: kinia87 »

Bydgoszcz - MEDVET, ul. Broniewskiego 4.
Tajfun - operowany guz na listwie mlecznej, mastektomia, w narkozie iniekcyjnej. Dziś 5. dzień po zabiegu, wszystko pięknie się goi, nie ma żadnej infekcji, wysięków, obrzęków. B. dobry kontakt z lekarzami (lecznice prowadzi małżeństwo). Naprawdę polecam.
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Paramor
Posty: 91
Rejestracja: ndz maja 01, 2011 8:33 am
Lokalizacja: Okolice Lublina.

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Paramor »

Potwierdzam .. Operacje w Lublinie z Lubelskim Centrum Małych Zwierząt u Pani doktor Anety Jurczuk .
Bardzo fajna i doświadczona kobietka :)
Moje szczurzaste : Tosia , Frania
Za TM : Bunia [*][/b]
Qalz
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 20, 2012 9:06 pm
Lokalizacja: Szydłowiec

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Qalz »

Nie znacie jakiegoś chirurga w Radomiu, albo Kielcach?
Awatar użytkownika
Moni137
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:20 pm
Lokalizacja: Łódź/Częstochowa

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Moni137 »

Łódź:
Lek. wet. Adam Szymaniak
Przychodnia Weterynaryjna
Łódź, ul.Maratońska 25
tel: 042 688 57 21
Gorąco polecam - operowal obie moje szczurcie z powodu guzów gruczolow mlekowych w tym jedna 2 razy, wiec moge z czystym sumieniem powiedziec, ze jest profesjonalny jesli chodzi o operacje, dokładny i przy tym bardzo miły i kocha szczury (kiedys sam je miał) poza tym ma specjalizacje z chirurgii, a jak na te kwalifikacje uwazam, ze ceny sa bardzo korzystne (nie wiem czy obecnie sie nie zmienily, bo bylam u niego ostatnio ok rok temu). Dodam tez, ze podjął sie wyciecia ogromnego guza (4x3cm) w okolicy miedzy tylna łapką a odbytem (ciecie przebiegalo tuz przy odbycie i cewce moczowej) i nie bylo zadnych komplikacji! Bylam wczesniej z nia u powszechnie polecanej dr Gaudynek-Charmas, lecznica AS ul Składowa (ja akurat nie mam pozytywnych odczuc co do jej kompetencji....) powiedziala, ze nic juz nie da sie nic zrobic, bo wg niej nie da sie wyciac guza bez przecięcia (!) cewki moczowej. A się dalo! dr Szymaniak zrobił to rewelacyjnie. Szczurcia pozyla jeszcze ok 1,5 roku od czasu operacji. Niestety operuje tylko na narkozie iniekcyjnej, wiec gdy musialam operowac Kluchę, ktora miala chore serce i nie nie nadawala na iniekcyjna pojechalam do Warszawy i od razu moge napisac, ze również polecam:
Warszawa:
Dr Rzepka (Medicavet)
Również pełen profesjonalizm (ogolnie wiadomo, dowiedzialam sie z resztą o niej z forum ;) )
Ma ona ogromna wiedze na temat szczurów i jest przesympatyczna.

Wracając do Łodzi obecnie leczę moje ogonki i moge również polecić dr Kaję Hawryńską (lecznica pod Koniem, ul Kopernika 22 tel 42 636 82 10) wiem, ze ona rowniez bardzo czesto operuje szczury (z tego co mowila z bardzo dobrymi wynikami), nie mialam jeszcze okazji tego u niej robić ale mysle, ze na pewno jest ok, bo jesli chodzi o leczenie to jest według mnie najlepsza w Łodzi (piszę, ze wg mnie, bo nie zwiedzilam jeszcze wszystkich weterynarzy, ale bylam w wielu polecanych lecznicach i mam pewne rozeznanie) Innych osób w lecznicy pod Koniem nie polecam bo wszyscy i tak odsyłają zawsze do niej a sami raczej unikaja leczenia szczurów i wole w zwiazku z tym nie ryzykowac...
Awatar użytkownika
atomówka
Posty: 383
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 1:38 am
Lokalizacja: Kielce

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: atomówka »

Polecam LUBELSKIE CENTRUM MAŁYCH ZWIERZĄT ( www.lcmz.pl ).

Moja szczurka wymagała ostatnio operacji, a dokładnie usunięcia guzka gruczołu mlekowego. Nie mam doświadczenia z weterynarzami, dlatego ciężko było mi wybrać odpowiednie miejsce. Skorzystałam z wcześniejszych poleceń tego miejsca w tym temacie i nie zawiodłam się. Trafiłyśmy na Panią chirurg Martę Popiel. Pani bardzo konkretna, wydaje mi się że doświadczona, udzieliła mi wszystkich informacji. Zawiozłam szczurkę na operację o 7 rano, o 11 przed południem już wybudzona była razem ze mną w domu. Od zabiegu minął tydzień, szczurka dobrze się czuje, ranka nam się ładnie goi i jesteśmy szczęśliwe :D

Ogólnie rzecz biorąc miejsce jest bardzo dobrze zorganizowane, świadczą naprawdę kompleksowe usługi, mają wielu specjalistów, a do tego koszty bardzo przystępne- za naszą operację zapłaciłam 144zł ZE WSZYSTKIM! Na pewno w razie potrzeby udam się właśnie w tamto miejsce, mimo że mam do Lublina naprawdę kawał drogi :)
Manila & Filomena & Tula & Tasmania
taakajedna
Posty: 16
Rejestracja: śr lis 23, 2011 11:16 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: taakajedna »

Podnoszę.

Szukam dobrej aczkolwiek niedrogiej kliniki w Warszawie/Otwocku/ Celestynowie i okolicach.

W Ogonku za usunięcie guza gruczołu mlekowego i kastrację chcą niemal 500zł..........

PILNE!!!
mmagdaw
Posty: 8
Rejestracja: sob cze 16, 2012 6:14 am

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: mmagdaw »

Wrocław:
Dr Dorota Strugała
http://fizjowet.pl/

Pani doktor była już polecana na tym forum ale chciałabym dopisać, że również ją polecam, operowała moje szczurki i nikomu poza nią ich bym już nie zaufała. A na dodatek naprawdę ceny w jej lecznicy są przystępne.
moje dwa aniołki
REMY [*][*][*]
ROCKY [*][*][*]
Awatar użytkownika
iwciunia11
Posty: 310
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:04 pm

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: iwciunia11 »

Zielona Gora, lecznica HELP.
http://www.help.zgora.pl/

Specjalizuje sie w kotach i psach, lecz poprowadzila 2 operacje Latka. Szczurek bardzo szybko sie wybudzil, po operacji byl ''pijany''. Polecam goraco !!
Ze mna - Pusia, Mycha i Latunio ;3
Awatar użytkownika
Cann
Posty: 121
Rejestracja: śr paź 12, 2011 2:48 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: Gdzie operować szczurka?

Post autor: Cann »

[Warszawa] Bardzo proszę o podanie mi namiarów na przychodnię, w której mogłabym wysterylizować swoją szczurkę.
Zabieg w Ogonku to niestety zbyt droga impreza... zależy mi na lecznicy z dobrą opinią i nieco przyjaźniejszym cennikiem. ;)
Z góry dziękuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”