[POZNAŃ] weci polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: nff »

Treść tego posta została usunięta z powodu pisma wystosowanego na podstawie pełnomocnictwa udzielonego firmie
Apostołowie Opinii

będącej marką

Sliced Onion Sp. z o.o.
Ul. Dąbrowskiego 7
42-202 Częstochowa
NIP 5732842416

w imieniu firmy

Lecznica dla Zwierząt HOMEOPATIA
ul. Nowa 5, 62-052 Komorniki
NIP 7772293454

Dotyczącą domniemanego naruszenia dóbr osobistych.

Jednocześnie informujemy iż administracja strony szczury.org nigdy nie wyrażała zgody na zamieszczanie pojedynczych postów lub fragmentów forum na stronie http://www.lecznica-homeopatia.pl/internet.html oraz http://www.lecznica-homeopatia.pl/f5.html i nie chce być w żaden sposób łączona z prowadzoną przez ww. firmę działalnością.
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: sztefyn »

Treść tego posta została usunięta z powodu pisma wystosowanego na podstawie pełnomocnictwa udzielonego firmie
Apostołowie Opinii

będącej marką

Sliced Onion Sp. z o.o.
Ul. Dąbrowskiego 7
42-202 Częstochowa
NIP 5732842416

w imieniu firmy

Lecznica dla Zwierząt HOMEOPATIA
ul. Nowa 5, 62-052 Komorniki
NIP 7772293454

Dotyczącą domniemanego naruszenia dóbr osobistych.

Jednocześnie informujemy iż administracja strony szczury.org nigdy nie wyrażała zgody na zamieszczanie pojedynczych postów lub fragmentów forum na stronie http://www.lecznica-homeopatia.pl/internet.html oraz http://www.lecznica-homeopatia.pl/f5.html i nie chce być w żaden sposób łączona z prowadzoną przez ww. firmę działalnością.
pszczółka
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 9:42 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: pszczółka »

Treść tego posta została usunięta z powodu pisma wystosowanego na podstawie pełnomocnictwa udzielonego firmie
Apostołowie Opinii

będącej marką

Sliced Onion Sp. z o.o.
Ul. Dąbrowskiego 7
42-202 Częstochowa
NIP 5732842416

w imieniu firmy

Lecznica dla Zwierząt HOMEOPATIA
ul. Nowa 5, 62-052 Komorniki
NIP 7772293454

Dotyczącą domniemanego naruszenia dóbr osobistych.

Jednocześnie informujemy iż administracja strony szczury.org nigdy nie wyrażała zgody na zamieszczanie pojedynczych postów lub fragmentów forum na stronie http://www.lecznica-homeopatia.pl/internet.html oraz http://www.lecznica-homeopatia.pl/f5.html i nie chce być w żaden sposób łączona z prowadzoną przez ww. firmę działalnością.
pszczółka
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 9:42 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: pszczółka »

tak przy okazji, czy udało się wyleczyć te szczurki?
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: nff »

Tak, udałyśmy się do dr. Lisieckiej i ta oczywiście podstawiła zupełnie inną diagnozę (nie "obrażenia zadane podczas walk, bo to przecież niekastrowane samce" ;)), zaleciła Enroxil na jajca i aktualnie wyglądają o niebo lepiej. :) Dostały również lek na pasożyty i aktualnie dostają Unidox na gruchanie i kichanie. Jest progres, szczurki mają się dobrze, a na pewno lepiej. ;)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: sztefyn »

Dokładnie, szczurki znalazły się pod dobrą opieką. Wszystkie miały świerzba i w końcu udało nam się wraz z dr. Lisiecką wygrać z tymi pasożytami! :D Jądra również idą ku dobrej drodze :D Myślę że tydzień i będą wyglądały idealnie ;D
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: sztefyn »

Chciałabym również polecić klinikę pod wieżą RTV i pracującą tam dr. Agnieszkę Tomaszewską.
Gdy okazało się że jeden z szczurków ma przepuklinę i trzeba szybko operować dostałam termin 2 dni później. Posiadają znieczulenie wziewne co ma się na plus (gdyby nie to raczej bym zrezygnowała z operacji). Za pierwszą wizytę zapłaciłam 30 zł (trochę cena zawyżona ale wizyta trwała ponad 30 min i dr próbowała jak najwięcej opowiedzieć mi o tej przepuklinie i o operacji).

Niezbyt byłam przekonana do tej kliniki ale czas naglił a na podróż do plusvetu brakowało pieniędzy i terminu.
Postanowiłam zaryzykować i oddałam w ręce dr Tomaszewskiej 5,5 tygodniowego szczurka. Za operację z znieczuleniem i lekami zapłaciłam 170 zł (cena nie za wysoka, znieczulenie kosztuje najwięcej, w tym przypadku 110 zł). Operował chirurg Michael (nie wiem jak dokładnie się pisze nazwisko czy nie jest przypadkiem spolszczone ;D ).
Operacja zakończyła się powodzeniem, szczurek żyje i ma się dobrze. A w dodatku wszyscy zakochali się w maluchu :)

Mogę szczerze polecić klinikę pod wieżą RTV. Dr Tomaszewska jest młoda lecz zna się na gryzoniach. W nagłych przypadkach nie ma się co zastanawiać i przejść się z szczurkiem do nich. ;)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Magdonald »

sztefyn pisze:Operował chirurg Michael (nie wiem jak dokładnie się pisze nazwisko czy nie jest przypadkiem spolszczone ;D ).
Z tego, co znalazłam, pełna nazwa lecznicy to "Centrum Zdrowia Małych Zwierząt M. Majka R. Starczewski ", także podejrzewam, że operował doktor Majka, a nie "Majkel" :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: sztefyn »

Hahahaha no faktycznie, źle zrozumiałam lekarza ;D Dzięki za sprostowanie :-*
julka65
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 21, 2013 6:39 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: julka65 »

Treść tego posta została usunięta z powodu pisma wystosowanego na podstawie pełnomocnictwa udzielonego firmie
Apostołowie Opinii

będącej marką

Sliced Onion Sp. z o.o.
Ul. Dąbrowskiego 7
42-202 Częstochowa
NIP 5732842416

w imieniu firmy

Lecznica dla Zwierząt HOMEOPATIA
ul. Nowa 5, 62-052 Komorniki
NIP 7772293454

Dotyczącą domniemanego naruszenia dóbr osobistych.

Jednocześnie informujemy iż administracja strony szczury.org nigdy nie wyrażała zgody na zamieszczanie pojedynczych postów lub fragmentów forum na stronie http://www.lecznica-homeopatia.pl/internet.html oraz http://www.lecznica-homeopatia.pl/f5.html i nie chce być w żaden sposób łączona z prowadzoną przez ww. firmę działalnością.
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: MichalKonstanty »

POZNAŃ: Czy ktoś może polecić jakiegoś AKTUALNIE darzonego szacunkiem i zaufaniem lekarza który wykonałby kastrację mojego chłopaka?
Obrazek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Magdonald »

MichalKonstanty, jeśli chłopak jest młody, zdrowy i chcesz kastrować na iniekcji, to polecana jest dr Lisiecka z Kobrawetu. Jeśli jednak preferujesz narkozę wziewną - kieruj się raczej do lecznicy pod wieżą RTV.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: MichalKonstanty »

Dziękuję :) A jeszcze pytanie o dobrego szczurzego weta w Poznaniu, nie tylko od kastracji??
Obrazek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Magdonald »

To samo ;)
Na czele stoi dr Lisiecka z Kobrawet, jednak do niej trzeba się odpowiednio wcześniej umawiać (są chwile, gdy ma całkiem długie kolejki). Ma doświadczenie, podejście do pacjentów i ich właścicieli. Nie zdziera kasy, gdy nie umie pomóc, powie Ci to wprost. Chyba jedynym minusem jest brak wziewki, ale ludzie wychodzą od niej zadowoleni również po iniekcji :)
Kiedyś, z tego co czytałam, polecano Homeopatię, jednak teraz sypią się negatywne opinie o tej lecznicy (sama też o nich taką mam, czyt. posty wyżej).
Od niedawna coraz więcej osób poleca dr Tomaszewską, która przyjmuje przy wieży RTV. Z tego, co piszą ludzie na forach, jest młoda, posiada wiedzę teoretyczną, a jedyne czego jej brakuje to odrobina doświadczenia, którego nie zdobędzie inaczej, jak tylko przyjmując więcej szczurzych pacjentów ;)

Opinie o tych, jak i o innych wetach możesz poczytać dokładniej w tym wątku, lub też na drugim forum.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: MichalKonstanty »

Teraz już mogę mieszkać w Poznaniu ze spokojem serca :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”