[KOSZALIN][KOŁOBRZEG] Dobry weterynarz?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
iceladybug
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 21, 2009 11:57 pm

[KOSZALIN][KOŁOBRZEG] Dobry weterynarz?

Post autor: iceladybug »

Witam. Czy ktoś może polecić dobrych weterynarzy dla szczurków w Koszalinie albo Kołobrzegu? Będę bardzo wdzięczna za radę.
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: [KOSZALIN][KOŁOBRZEG] Dobry weterynarz?

Post autor: mietła »

Weta typowo od gryzoni to nie znam ale z opinii wielu osób i własnego doświadczenia polecam Dr. Kolman z Radzikowa
(jezdziłam tam z moją szczurką którą niestety musiałam uśpić ale do końca próbowała ją ratować.Nie skreśliła jej odrazu jak pewnie zrobiłby to niejeden weterynarz.I nie zdziera skóry z wlaściciela)
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: [KOSZALIN][KOŁOBRZEG] Dobry weterynarz?

Post autor: Idekk »

Podbiję temat, bo może mi będzie potrzebny wet w Koszalinie... Może jednak ktoś zna kogoś stąd?
iceladybug
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 21, 2009 11:57 pm

Re: [KOSZALIN][KOŁOBRZEG] Dobry weterynarz?

Post autor: iceladybug »

Powracam do tematu, bo wreszcie znalazłam w Koszalinie Panią Doktor, która zna się na rzeczy. Przyjechałam na wakacje do domu z Warszawy i ze szczurką zaczęły się dziać złe rzeczy, które wymagały natychmiastowej pomocy, więc nie mogłam jej narazić na długą podróż do stolicy. Moja siostra, która ma świnkę, przypomniała sobie o Pani Dr Monice Woźniak z lecznicy na ul. Franciszkańskiej. Postanowiłam więc dać jeszcze jedną szansę lekarzom w Koszalinie. I nie zawiodłam się. Pani Woźniak nas uratowała, zna się na rzeczy, wie, jakie leki podać, za wizytę wzięła bardzo mało, z moich obliczeń wynika, że przy każdej następnej, bierze tylko za leki. Jest bardzo miła, uśmiechnięta i widać, że ma podejście do zwierząt i się dokształca, kolejka w lecznicy jest głównie do niej, mimo że jest tam kilku lekarzy. Przyjmuje od 10 do 13 i od 16 do 18. Polecam!
spiryt009
Posty: 228
Rejestracja: wt lip 12, 2011 11:09 am

Re: [KOSZALIN][KOŁOBRZEG] Dobry weterynarz?

Post autor: spiryt009 »

SKORO MOWA , KTOS Z KOLOBRZEGU / KOSZALINA ? I MA MALUTKIE SZCZURKI DO ADOPCJI XD
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [KOSZALIN][KOŁOBRZEG] Dobry weterynarz?

Post autor: Szczur_Albinos »

Wie ktoś może od, której przyjmuje nowy weterynarz koło czerwonej torebki w Koszalinie lub ma numer telefonu?
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”